ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ ΑΡΙΘ. 20/25
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 16 June 2025
- Submission deadline
- 21 July 2025, 14:00
- Estimated value
- €3,220,000
- Place of performance
- Γουδή - Αττικής, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00386851-2025
- Reference
- 67896718-ed4a-4196-a702-3cb891f3a975
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34138000Tractores de carretera
- 34142000Camiones grúa y camiones volquete
- 34223100Semirremolques
- 44613300Contenedores estandarizados para transporte
- 42415110Carretillas elevadoras de horquilla
Description
Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός, με εκτιμώμενη αξία άνω των ορίων, για την σύναψη σύμβασης προμήθειας για το Έργο με Τίτλο «Προμήθεια Εξοπλισμού Γεφυρών» για την Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης ΕΣΠΑ 2021 – 2027"
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 34138000 Tractores de carretera | €1,610,000 |
| 2 | Τμήμα 2 | 34223100 Semirremolques | €1,360,000 |
| 3 | Τμήμα 3 | 44613300 Contenedores estandarizados para transporte | €190,000 |
| 4 | Τμήμα 4 | 42415110 Carretillas elevadoras de horquilla | €60,000 |
Award criteria
- Quality — Η σύμβαση για την προμήθεια των μηχανημάτων θα ανατεθεί ανά μηχάνημα/ τμήμα παρούσης, με το κριτήριο την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας - τιμής,…
- Price — Η σύμβαση για την προμήθεια των μηχανημάτων θα ανατεθεί ανά μηχάνημα/ τμήμα παρούσης, με το κριτήριο την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας - τιμής,…
Official publications
- TED · 00386851-2025 · 16 June 2025
- OJS · 113/2025 · 16 June 2025
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ