Προμήθεια Φαρμακευτικών Ειδών (Εμβόλιο Τριπλό Ενηλίκων Τύπου TdaP) (Τετάνου-Διφθερίτιδας-Ακυτταρικό Κοκκύτη)
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 22 May 2025
- Submission deadline
- 23 June 2025, 14:00
- Estimated value
- €1,198,140
- Place of performance
- Γουδή - Αττικής, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00330071-2025
- Reference
- 28ec0598-8fab-45ba-a642-aff7a6cc65aa
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33651610Vacunas contra la difteria, el tétanos y la tos ferina
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ’ ΑΡΙΘ. 14/25 (α/α ΕΣΗΔΗΣ:371366) Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός για τη Σύναψη Συμφωνίας – Πλαίσιο (Σ-Π) 2ετούς Διάρκειας για τη Διακλαδική Προμήθεια Φαρμακευτικών Ειδών (Εμβόλιο Τριπλό Ενηλίκων Τύπου TdaP), με Σκοπό την Κάλυψη Αναγκών ΓΕΣ, ΓΕΝ και ΓΕΑ
Award criteria
- Price — Η Σ-Π θα ανατεθεί με κριτήριο την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής, [χαμηλότερη Προσφερόμενη Τιμή (Π.Τ.)]. Σε περίπτωση υποβολής προσφορών διατιμημένων ειδών, η χαμηλότερη…
Official publications
- TED · 00330071-2025 · 22 May 2025
- OJS · 98/2025 · 22 May 2025
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ