Nabava telekomunikacijskih usluga
- Published
- 13 November 2024
- Submission deadline
- 28 November 2024, 11:00
- Estimated value
- €1,000,000
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00691892-2024
- Reference
- 58f931e8-ccbd-49c0-8eeb-2adb794a066e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64200000Servicios de telecomunicaciones
Description
Predmet nabave je nabava telekomunikacijskih usluga odnosno nabava usluge povezivanja u jedinstvenu korporativnu mrežu Porezne uprave radi prijenosa podataka u nepokretnoj telefonskoj mreži. Predmet nabave obuhvaća telekomunikacijske usluge: • Grupa 1 – Segment A • Grupa 2 – Segment B Naručitelj za potrebe svog poslovanja treba tehnološki usklađen komunikacijski sustav kako bi na raspolaganju imao pouzdan, siguran, efikasan i racionalan sustav komuniciranja koji je u stanju Naručitelju osigurati efikasnost poslovanja uz najniže troškove. Naručitelj nabavlja predmetne telekomunikacijske usluge radi povezivanja u jedinstvenu nepokretnu telekomunikacijsku mrežu, koja povezuje sve lokacije Naručitelja i koja treba omogućiti kvalitetnu uslugu prijenosa svih vrsta podataka ('tradicionalnih' podataka, govora, zvuka, dokumenata, slika, ...). Telekomunikacijske usluge koje su predmet ovog otvorenog postupka javne nabave isporučuju se kroz nepokretnu telekomunikacijsku mrežnu infrastrukturu Naručitelja i odabranog ponuditelja. Izvršenje svih usluga podrazumijeva i sve potrebne radove vezane za izvršenje navedenih usluga. Uslugom se obuhvaćaju priključci na postojećim i novim lokacijama…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Segment A | 64200000 Servicios de telecomunicaciones | €680,000 |
| 2 | Segment B | 64200000 Servicios de telecomunicaciones | €320,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Broj zajamčenih pristupnih trasa svjetlovodne infrastrukture do lokacija Naručitelja
- Quality — Zajamčeni rok realizacije za Segment A ili Segment B.
- Quality — Statička javna IPv4 adresa
- Quality — Zajamčeni rok realizacije za Segment A ili Segment B
Official publications
- TED · 00691892-2024 · 13 November 2024
- OJS · 221/2024 · 13 November 2024
Other tenders from MINISTARSTVO FINANCIJA, POREZNA UPRAVA
- Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski…
- Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski…
- Smještaj službenika Carinske uprave
- Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
- Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga
- Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
- Nabava motornih vozila - kupovina
- Specijalizirana vozila za Sektor za mobilne jedinice Carinske uprave - osobni automobil s teretnim prostorom
- Smještaj službenika Carinske uprave
- Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga