Jälki-ilmoitus: Varmennepalvelu
Buyer: Valtion tieto- ja viestintätekniikkakeskus Valtori
- Published
- 5 June 2024
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00332526-2024
- Reference
- 9ca69d33-fc17-4200-aec9-361738256897
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Valtori on hankkimassa julkisten varmenteiden hallintapalvelua ja julkisia varmenteita Valtorin itsensä ja Valtorin asiakkaiden käyttöön. Hankinnan kohteena on varmennepalvelu. Varmennepalvelu tarkoittaa käyttöoikeuksia liitteen 3.1 vaatimukset täyttävään SaaS-palveluun sekä teknistä tukea Valtorin varmennetuotannolle. Sopimuksen puitteissa erikseen tilattavana on toimittajan asiantuntija- sekä koulutuspalvelut. Katso Liite 3 Hankinnan kohteen kuvaus varmennepalvelu.
Award criteria
- Price — Alin hinta.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Mintly Oy | — | — |
Official publications
- TED · 00332526-2024 · 5 June 2024
- OJS · 108/2024 · 5 June 2024
Other tenders from Valtion tieto- ja viestintätekniikkakeskus Valtori
- ServiceNow-asiantuntijapalvelut Valtorin asiakkaiden käyttöön
- Hankintasopimuksen muuttaminen
- Kutsu markkinavuoropuheluun - Zscaler käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu
- Hansel Oy:n Konesali-infrastruktuurilaitteet 2021-2025 dynaamisen hankintajärjestelmän voimassaolon jatkaminen 30.9.2026 asti
- Suorahankintailmoitus Sybase tietokantalisenssit 2026
- ServiceNow-asiantuntijapalvelut
- Sopimusmuutos IAM-asiantuntijat
- Suorahankintailmoitus Oracle CSS-ACS - asiantuntijapalvelut 2026
- Jälki-ilmoitus: IBM -käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu
- Jälki-ilmoitus: VMware -käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu siihen liittyvine erillispalveluineen