HINTA, Työterveys 2024 - 2030 DPS, sisäinen kilpailutus - VALTORI
Buyer: Valtion tieto- ja viestintätekniikkakeskus Valtori
- Published
- 23 July 2025
- Estimated value
- €800,000,000
- Procedure
- Restricted procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00480395-2025
- Reference
- 604212ad-b71e-4075-a503-9105adfdf88d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85147000Servicios de sanidad de las empresas
- 85120000Servicios de ejercicio de la medicina y servicios conexos
- 85131000Servicios de odontología
- 85141000Servicios prestados por personal médico
- 85142100Servicios fisioterapéuticos
- 85150000Servicios de imaginería
- 85160000Servicios ópticos
Description
Työterveyshuollon palvelut.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Mehiläinen Oy/ Mehiläinen Terapiaklinikka Jyväskylä | €3,861,521 | — |
Official publications
- TED · 00480395-2025 · 23 July 2025
- OJS · 139/2025 · 23 July 2025
Other tenders from Valtion tieto- ja viestintätekniikkakeskus Valtori
- ServiceNow-asiantuntijapalvelut Valtorin asiakkaiden käyttöön
- Hankintasopimuksen muuttaminen
- Kutsu markkinavuoropuheluun - Zscaler käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu
- Hansel Oy:n Konesali-infrastruktuurilaitteet 2021-2025 dynaamisen hankintajärjestelmän voimassaolon jatkaminen 30.9.2026 asti
- Suorahankintailmoitus Sybase tietokantalisenssit 2026
- ServiceNow-asiantuntijapalvelut
- Sopimusmuutos IAM-asiantuntijat
- Suorahankintailmoitus Oracle CSS-ACS - asiantuntijapalvelut 2026
- Jälki-ilmoitus: IBM -käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu
- Jälki-ilmoitus: VMware -käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu siihen liittyvine erillispalveluineen