El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 60/2024 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΕΡΙΩΝ & ΥΓΡΟ ΗΛΙΟΥ

Buyer: Γ.Ν.Θ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ

Published
31 July 2024
Submission deadline
10 September 2024, 23:59
Estimated value
€242,095
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00461363-2024
Reference
96ce8035-ea8b-44ba-8ad6-34c194cf760e
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διεθνή Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού, άνω των ορίων, για την προμήθεια «ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΕΡΙΩΝ & ΥΓΡΟ ΚΑΙ ΗΛΙΟΥ» (CPV 24100000 & 24111300-8) συνολικής ετήσιας προϋπολογιζόμενης δαπάνης 121.047,30€ χωρίς Φ.Π.Α., η οποία με Φ.Π.Α. διαμορφώνεται σε 150.098,64€, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά (χαμηλότερη τιμή), για χρονικό διάστημα δύο (2) ετών με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος, σε εφαρμογή του Προγραμματισμού Προμηθειών και Παροχής Υπηρεσιών έτους 2024. Η συνολική προϋπολογιζόμενη δαπάνη του διαγωνισμού, συμπεριλαμβανομένης της προαίρεσης, ανέρχεται 363.141,90€ χωρίς Φ.Π.Α., η οποία με Φ.Π.Α. 24% και με Φ.Π.Α διαμορφώνεται σε 450.295,96€ με Φ.Π.Α. Αναλυτικότερα: • Ετήσια προϋπολογιζόμενη δαπάνη 121.047,30€ χωρίς Φ.Π.Α., η οποία με Φ.Π.Α. διαμορφώνεται σε 150.098,65€. • Προϋπολογιζόμενη δαπάνη για δύο (2) έτη 242.094,60€ χωρίς Φ.Π.Α., η οποία με Φ.Π.Α. διαμορφώνεται σε 300.197,30€. • Προϋπολογιζόμενη δαπάνη για δύο (2) έτη, συν ένα (1) επιπλέον έτος προαίρεσης, 363.141,90€ χωρίς Φ.Π.Α., η οποία με Φ.Π.Α. διαμορφώνεται σε 450.295,96€.

Award criteria

Official publications