El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

103/2024 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΞΟΝΙΚΟΥ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΥ 128 ΤΟΜΩΝ

Buyer: Γ.Ν.Θ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ

Published
7 October 2024
Submission deadline
7 November 2024, 23:59
Estimated value
€1,052,419
Place of performance
EL522
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00600131-2024
Reference
1f81d3fb-19d9-4c62-89e0-f30ab04877a2
Official source
Official source

CPV codes

Description

103/2024 Διακήρυξη Διεθνούς Δημόσιου Ανοικτού Διαγωνισμού άνω των ορίων για την «Προμήθεια και εγκατάσταση ενός (1) Αξονικού Τομογράφου 128 τομών για τις ανάγκες του ΓΝΘ Ιπποκράτειο», στο πλαίσιο της Συμφωνίας Συμβιβασμού μεταξύ του Ελληνικού Δημοσίου και της εταιρείας “SIEMENS” (ΥΠΟΙΚ 07085ΕΞ2012/27.8.12, ΦΕΚ τ.Α΄164/27-8-12) Π/Υ Δαπάνη: 1.305.000 € (συμπεριλαμβανομένης της πενταετούς συντήρησης και του ΦΠΑ), με ΣΑ ΕΣΗΔΗΣ: 354323.

Award criteria

Official publications