Διακήρυξη 114/2025
Buyer: Γ.Ν.Θ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ
- Published
- 24 November 2025
- Submission deadline
- 7 January 2026, 23:59
- Estimated value
- €7,173,790
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00778779-2025
- Reference
- 6288a1a8-0e31-4f6d-930b-7ce72e388421
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33190000Instrumentos y aparatos médicos diversos
Description
Διακήρυξη 114/2025 Δημόσιου Διεθνούς Διαγωνισμού άνω των ορίων μέσω ΕΣΗΔΗΣ για την προμήθεια και εγκατάσταση ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού στο πλαίσιο της Πράξης «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού α' βάθμιας και β΄βάθμιας φροντίδας υγείας για το ΓΝΘ Ιπποκράτειο» του Προγράμματος Κεντρική Μακεδονία 2021-2027 (κωδικός ΟΠΣ 6018961), Προϋπολογισμός: 8.895.500 € (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ), Κριτήριο ανάθεσης: Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00778779-2025 · 24 November 2025
- OJS · 226/2025 · 24 November 2025