ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 5/2025
Buyer: Δήμος Βόλβης
- Published
- 7 November 2025
- Submission deadline
- 9 December 2025, 13:00
- Estimated value
- €236,300
- Place of performance
- Σταυρός Π.Ε. Θεσσαλονίκης, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00739176-2025
- Reference
- cf95d108-2fb9-48c4-8610-56525200d33a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33196200Aparatos para minusválidos
- 44115600Remonte-escalera
- 44115710Marquesinas
- 44212380Partes de estructuras
- 24955000Recipientes inodoros de sustancias químicas
- 39522130Estores de exterior
- 34928471Materiales de señalización
- 31625000Avisadores eléctricos de protección contra robos e incendios
Description
Διακήρυξη Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού Άνω των Ορίων ανάδειξης προμηθευτή για την προμήθεια με τίτλο: «Βελτίωση Υποδομών για Άτομα με Κινητικά Προβλήματα των Κολυμβητικών Ακτών του Δήμου Βόλβης για τη Δημιουργία Ολοκληρωμένου Τουριστικού Προϊόντος». Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια και τοποθέτηση εξοπλισμού και υλικών σε τέσσερις παραλίες του Δήμου Βόλβης και συγκεκριμένα στην Ανατολική Παραλία Σταυρού, στη Δυτική Παραλία Σταυρού, στην Παραλία Πόρτο Φίνο και στην Παραλία Σερραϊκή Ακτή για την βελτίωση της προσβασιμότητας ατόμων με κινητικές αναπηρίες ή περιορισμένη κινητικότητα (ηλικιωμένοι, εγκυμονούσες γυναίκες, άτομα με μειωμένη όραση, κλπ.). Κάθε μια από τις ανωτέρω θέσεις ολοκληρωμένης παρέμβασης πρόκειται να περιλαμβάνει: 1. Προμήθεια και εγκατάσταση μηχανισμού πρόσβασης στη θάλασσα για άτομα με κινητικά προβλήματα 2. Προμήθεια και εγκατάσταση μη μόνιμου, λυόμενου, ξύλινου αποδυτηρίου προδιαγραφών για ΑμεΑ με ντουζιέρα και εγκατεστημένο αυτόνομο φωτοβολταϊκό σύστημα 3. Προμήθεια και εγκατάσταση λυόμενου, ξύλινου διάδρομου παραλίας πλάτους 1,5 μ. κατάλληλου για πρόσβαση ΑμεΑ, αποτελούμενου από αρθρωτά τμήματα 4. Προμήθεια και εγκατάσταση κινητού πολυεστερικού δ…
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
Official publications
- TED · 00739176-2025 · 7 November 2025
- OJS · 215/2025 · 7 November 2025