ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 4/2025
Buyer: Δήμος Βόλβης
- Published
- 20 November 2025
- Submission deadline
- 12 January 2026, 13:00
- Estimated value
- €307,468
- Place of performance
- Σταυρός Π.Ε. Θεσσαλονίκης, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00770745-2025
- Reference
- a047fd70-5646-4015-b1b4-0f2f59158aa3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48600000Paquetes de software de bases de datos y de funcionamiento
- 32440000Equipo de telemetría y equipo terminal
Description
Διακήρυξη Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού Άνω των Ορίων για το Υποέργο 1o: «Ανάπτυξη των Δράσεων του Market Place» της Πράξης «Ψηφιακός Μετασχηματισμός του Δήμου Βόλβης» (ΜΙS 6001635). Αντικείμενο της σύμβασης είναι ο ψηφιακός μετασχηματισμός του Δήμου Βόλβης με τον σχεδιασμό, την προμήθεια και εγκατάσταση εφαρμογών και τεχνολογικών μέσων που θα βελτιώσουν τη διαχείριση και λειτουργικότητα του αστικού περιβάλλοντος του δήμου, παρέχοντας πιο αποδοτικές, καινοτόμες και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες, προς όφελος των κατοίκων, των επισκεπτών και των επιχειρήσεων. Η παρούσα σύμβαση αφορά στα κάτωθι: ΤΜΗΜΑ 1: «ΔΡΑΣΕΙΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΛΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ», εκτιμώμενης αξίας 381.260,32 € συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24%. • Δράση 10. Έξυπνα συστήματα ηλεκτροφωτισμού εντός δημοτικών κτιρίων • Δράση 11. Έξυπνος Οδηγός Πόλης/Δήμου με καταγραφή τοπικών επιχειρήσεων • Δράση 14. Ψηφιακή Πλατφόρμα διαχείρισης ευπαθών ομάδων • Δράση 15. Διαχείριση Κλειστών και Ανοικτών Χώρων Άθλησης, Πολιτισμού και Ψυχαγωγίας (προγραμματισμός μαθημάτων, ενημέρωση γονέων, αγώνες, μαζικός αθλητισμός κτλ) • Δράση 20. Πολιτιστικές – Αθλητικές εκδηλώσεις – Διαχείριση ηλεκτρονικού εισιτηρίου • Δράση 27. Ψηφ…
Award criteria
- Quality — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας - τιμής, η οποία εκτιμάται βάσει των κριτηρίων αξιολόγησης τα οποία…
Official publications
- TED · 00770745-2025 · 20 November 2025
- OJS · 224/2025 · 20 November 2025