El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2024

Buyer: Δήμος Βόλβης

Published
14 March 2024
Submission deadline
16 April 2024, 13:00
Estimated value
€2,018,748
Place of performance
Σταυρός Π.Ε. Θεσσαλονίκης, EL522
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00154225-2024
Reference
bdfad056-4fde-4711-825f-4b1bfbe182a2
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΝΟΜΙΚΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ (Δ.Ε.Υ.Α.Β.) ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ". Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια καυσίμων: 1. Πετρελαίου θέρμανσης, 2. Πετρελαίου κίνησης, 3. Βενζίνης αμόλυβδης και 4. Βενζίνης μηχανημάτων και λοιπών εργαλείων (χλοοκοπτικά, γεννήτριες, αλυσοπρίονα, μεσινέζες κλπ.) που απαιτούνται για την κίνηση των οχημάτων, τη λειτουργία των εγκαταστάσεων, τη θέρμανση των κτιρίων, την χρήση μηχανημάτων και λοιπών εργαλείων (χλοοκοπτικά, γεννήτριες, αλυσοπρίονα, μεσινέζες κλπ.) από το εργατοτεχνικό προσωπικό των Υπηρεσιών καθώς και όλων γενικά των αναγκών των υπηρεσιών του Δήμου Βόλβης συμπεριλαμβανομένων των αναγκών των δύο καταργηθέντων Νομικών του Προσώπων, των αναγκών των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου μετά την προβλεπόμενη από το άρθρο 28 του Ν. 5056/2023 (ΦΕΚ Α’ 163) κατάργηση των σχετικών Σχολικών Επιτροπών (30η.6.2024) καθώς και των αναγκών του Νομικού Προσώπου του Δήμου Βόλβης, της Δημοτικής Επιχείρησης Ύδρευσης – Αποχέτευσης Βόλβης (Δ.Ε.Υ.Α.Β.) για δύο (2) έτη. Αναλυτική…

Lots (9)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ Α’: ΚΑΥΣΙΜΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
EL522
09135100 Petróleo para calefacción €140,896
2 ΤΜΗΜΑ Β’: ΚΑΥΣΙΜΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
EL522
09135100 Petróleo para calefacción €134,680
3 ΤΜΗΜΑ Γ’: ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ Δ.Ε.Υ.Α.Β. ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
EL522
09132100 Gasolina sin plomo €160,883
4 ΤΜΗΜΑ Ι’: ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ - ΥΠΟΤΜΗΜΑ Ι1΄: ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ
EL522
09132100 Gasolina sin plomo €332,710
5 ΤΜΗΜΑ Ι’: ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ - ΥΠΟΤΜΗΜΑ Ι2΄: ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ
EL522
09132100 Gasolina sin plomo €251,510
6 ΤΜΗΜΑ Ι’: ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ - ΥΠΟΤΜΗΜΑ Ι3΄: ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ
EL522
09132100 Gasolina sin plomo €229,634
7 ΤΜΗΜΑ Ι’: ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ - ΥΠΟΤΜΗΜΑ Ι4΄: ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΔΥΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ
EL522
09132100 Gasolina sin plomo €203,877
8 ΤΜΗΜΑ Ι’: ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ - ΥΠΟΤΜΗΜΑ Ι5΄: ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΓΝΑΤΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ
EL522
09132100 Gasolina sin plomo €164,503
9 ΤΜΗΜΑ Ι’: ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ - ΥΠΟΤΜΗΜΑ Ι6΄: ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ
EL522
09132100 Gasolina sin plomo €400,054

Award criteria

Official publications