ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 29/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 'Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ'
- Published
- 5 December 2024
- Submission deadline
- 27 January 2025, 15:00
- Estimated value
- €846,045
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00744765-2024
- Reference
- 9944c075-619a-4b98-94e3-2313b4ae76a6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33168000Aparatos de endoscopia y endocirugía
Description
Διακήρυξη 29/2024 για την προμήθεια «Διατάξεων Ενδοσκοπίας και Ενδοχειρουργικής (CPV 33168000-5)» για δύο (2) έτη, με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος για τις ανάγκες του ΩΡΛ Τμήματος του Γενικού Νοσοκομείου Χανίων
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 ΛΑΒΙΔΑ ΣΥΓΚΟΛΙΣΗΣ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €275,400 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΚΟ ΓΛΥΦΑΝΟ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €57,834 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 ΕΥΚΑΜΠΤΟ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΚΟ ΡΥΓΧΟΣ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €32,130 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ ΑΝΑΚΛΑΣΗΣ -ΠΛΟΗΓΗΣΗΣ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €32,130 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ ΑΝΑΚΛΑΣΗΣ -ΠΛΟΗΓΗΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΣΘΕΝΗ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €22,491 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 ΨΑΛΙΔΟΕΙΔΗΣ ΛΑΒΙΔΑ ΗΛΕΚΤΡΟΘΕΡΜΙΚΗΣ ΣΥΓΚΟΛΙΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΟΜΗΣ ΑΓΓΕΙΩΝ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €160,650 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 ΛΑΒΙΔΑ ΣΥΓΚΟΛΙΣΗΣ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΗΣ ΧΕΙΡ/ΚΗΣ ΑΓΓΕΙΩΝ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €252,450 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 ΘΗΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ ΠΡΟΣΠΕΛΑΣΗΣ ΜΕ ΦΛΟΥΟΡΟΣΚΟΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €12,960 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00744765-2024 · 5 December 2024
- OJS · 237/2024 · 5 December 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 'Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ'
- ΔΙΑΚΥΡΗΞΗ 10/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 7/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 03/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2024 ΟΠΣ Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ. (352132)
- 25/2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2024
- Διακήρυξη 18/2024 (ΕΣΗΔΗΣ 353203) για την προμήθεια ΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΡΑΔΙΟΪΣΟΤΟΠΩΝ ΚΑΙ ΡΑΔΙΟΦΑΡΜΑΚΩΝ (CPV 09344000-2)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2024 ΟΠΣ Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ. (352132)