ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2024 ΟΠΣ Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ. (352132)
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 'Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ'
- Published
- 30 May 2024
- Submission deadline
- 15 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €220,000
- Place of performance
- Χανιά, EL434
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00318519-2024
- Reference
- 9665ac06-86b3-4124-9f48-aa84cfaf16c1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48921000Sistema de automatización
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
Award criteria
- Price — Σύμφωνα με τα οριζόμενα στην διακήρυξη
Official publications
- TED · 00318519-2024 · 30 May 2024
- OJS · 104/2024 · 30 May 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 'Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ'