ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 03/2025
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 'Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ'
- Published
- 18 February 2025
- Submission deadline
- 31 March 2025, 15:00
- Estimated value
- €39,878
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00108277-2025
- Reference
- b731b9bc-2b12-404f-afbd-6979ec37e092
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50421000Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 03/2025 ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ διαγωνισμός για την ανάθεση υπηρεσιών «Επισκευής & Συντήρησης Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού (CPV 50421000-2) Ομάδα 17 : Εξοπλισμός Β΄ΜΕΝΝ»
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00108277-2025 · 18 February 2025
- OJS · 34/2025 · 18 February 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 'Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ'
- ΔΙΑΚΥΡΗΞΗ 10/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 7/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2024 ΟΠΣ Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ. (352132)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 29/2024
- 25/2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2024
- Διακήρυξη 18/2024 (ΕΣΗΔΗΣ 353203) για την προμήθεια ΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΡΑΔΙΟΪΣΟΤΟΠΩΝ ΚΑΙ ΡΑΔΙΟΦΑΡΜΑΚΩΝ (CPV 09344000-2)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2024 ΟΠΣ Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ. (352132)