25/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 'Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ'
- Published
- 26 September 2024
- Submission deadline
- 4 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €185,000
- Place of performance
- ΧΑΝΙΑ, EL434
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00578488-2024
- Reference
- 6b7ff461-459e-49af-9298-bde8b330fb76
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38434540Equipo biomédico
Description
«Προμήθεια και Εγκατάσταση ενός (1) LASER ΥΨΗΛΗΣ ΙΣΧΥΟΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑΠΛΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΟΥΡΟΛΟΓΙΑ (CPV 38434540-3) και ενός (1) «ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΕΝΔΟΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΛΙΘΟΤΡΙΨΙΑΣ (CPV 38434540-3)»
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | «Προμήθεια και Εγκατάσταση ενός (1) LASER ΥΨΗΛΗΣ ΙΣΧΥΟΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑΠΛΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΟΥΡΟΛΟΓΙΑ (CPV 38434540-3) | 38434540 Equipo biomédico | €150,000 |
| 2 | Προμήθεια και Εγκατάσταση ενός (1) «ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΕΝΔΟΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΛΙΘΟΤΡΙΨΙΑΣ (CPV 38434540-3)» | 38434540 Equipo biomédico | €35,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00578488-2024 · 26 September 2024
- OJS · 188/2024 · 26 September 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 'Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ'
- ΔΙΑΚΥΡΗΞΗ 10/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 7/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 03/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2024 ΟΠΣ Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ. (352132)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 29/2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2024
- Διακήρυξη 18/2024 (ΕΣΗΔΗΣ 353203) για την προμήθεια ΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΡΑΔΙΟΪΣΟΤΟΠΩΝ ΚΑΙ ΡΑΔΙΟΦΑΡΜΑΚΩΝ (CPV 09344000-2)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2024 ΟΠΣ Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ. (352132)