ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2025
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 'Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ'
- Published
- 3 October 2025
- Submission deadline
- 10 November 2025, 15:00
- Estimated value
- €239,696
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00648361-2025
- Reference
- 225ff353-04d7-4ad8-9e34-84b2f6c601f4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33169000Instrumentos quirúrgicos
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ - ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΩΝ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00648361-2025 · 3 October 2025
- OJS · 190/2025 · 3 October 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 'Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ'
- ΔΙΑΚΥΡΗΞΗ 10/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 7/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 03/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2024 ΟΠΣ Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ. (352132)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 29/2024
- 25/2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2024
- Διακήρυξη 18/2024 (ΕΣΗΔΗΣ 353203) για την προμήθεια ΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΡΑΔΙΟΪΣΟΤΟΠΩΝ ΚΑΙ ΡΑΔΙΟΦΑΡΜΑΚΩΝ (CPV 09344000-2)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2024 ΟΠΣ Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ. (352132)