El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 26/2025

Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Published
2 June 2025
Submission deadline
4 July 2025, 15:00
Estimated value
€184,478
Place of performance
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
Procedure
Open procedure
Documents
2
Notice number
00353135-2025
Reference
58ece707-21c8-4d9f-963f-3eb4af8ba9b3
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη 26/2025 Προμήθεια αναλωσίμων ειδών αποστείρωσης (CPV 33198200-6 Χάρτινες σακούλες ή περιτυλίγματα αποστείρωσης)

Lots (38)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ 1
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €5,130
2 ΤΜΗΜΑ 2
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €2,740
3 ΤΜΗΜΑ 3
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €370
4 ΤΜΗΜΑ 4
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €80
5 ΤΜΗΜΑ 5
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €10,800
6 ΤΜΗΜΑ 6
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €2,831
7 ΤΜΗΜΑ 7
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €24,600
8 ΤΜΗΜΑ 8
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €2,132
9 ΤΜΗΜΑ 9
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €3,954
10 ΤΜΗΜΑ 10
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €3,566
11 ΤΜΗΜΑ 11
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €2,209
12 ΤΜΗΜΑ 12
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €1,035
13 ΤΜΗΜΑ 13
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €2,690
14 ΤΜΗΜΑ 14
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €352
15 ΤΜΗΜΑ 15
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €444
16 ΤΜΗΜΑ 16
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €584
17 ΤΜΗΜΑ 17
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €542
18 ΤΜΗΜΑ 18
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €686
19 ΤΜΗΜΑ 19
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €539
20 ΤΜΗΜΑ 20
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €634
21 ΤΜΗΜΑ 21
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €251
22 ΤΜΗΜΑ 22
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €370
23 ΤΜΗΜΑ 23
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €344
24 ΤΜΗΜΑ 24
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €646
25 ΤΜΗΜΑ 25
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €1,140
26 ΤΜΗΜΑ 26
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €2,744
27 ΤΜΗΜΑ 27
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €12,180
28 ΤΜΗΜΑ 28
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €21,800
29 ΤΜΗΜΑ 29
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €7,800
30 ΤΜΗΜΑ 30
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización €4,320

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ