Διακήρυξη 14/2025
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Published
- 15 May 2025
- Submission deadline
- 16 June 2025, 15:00
- Estimated value
- €2,700,000
- Place of performance
- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 2
- Notice number
- 00312605-2025
- Reference
- 8c6f751c-453d-4026-87df-a7b99ab9cbe6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33162200Instrumentos de quirófano
- 33140000Material médico fungible
Description
Διακήρυξη 14/2025 Προμήθεια υγειονομικών υλικών (εργαλείων χειρουργείου (μιας χρήσης)) (ΤΜ. ΜΑΙΕΥΤΙΚΏΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΩΝ & ΤΜ. ΓΕΝΙΚΩΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΩΝ)
Lots (106)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €67,500 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €1,200 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €39,100 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €20,400 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €16,000 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €107,200 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €20,400 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €72,000 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €7,200 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €6,400 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €32,000 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 12 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €13,200 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 13 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €81,600 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 14 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €106,920 |
| 15 | ΤΜΗΜΑ 15 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €6,000 |
| 16 | ΤΜΗΜΑ 16 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €54,400 |
| 17 | ΤΜΗΜΑ 17 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €78,000 |
| 18 | ΤΜΗΜΑ 18 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €8,420 |
| 19 | ΤΜΗΜΑ 19 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €8,340 |
| 20 | ΤΜΗΜΑ 20 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €8,800 |
| 21 | ΤΜΗΜΑ 21 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €29,200 |
| 22 | ΤΜΗΜΑ 22 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €159,320 |
| 23 | ΤΜΗΜΑ 23 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €6,240 |
| 24 | ΤΜΗΜΑ 24 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €17,000 |
| 25 | ΤΜΗΜΑ 25 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €12,200 |
| 26 | ΤΜΗΜΑ 26 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €297,730 |
| 27 | ΤΜΗΜΑ 27 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €103,200 |
| 28 | ΤΜΗΜΑ 28 | 33140000 Material médico fungible | €11,400 |
| 29 | ΤΜΗΜΑ 29 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €12,800 |
| 30 | ΤΜΗΜΑ 30 | 33162200 Instrumentos de quirófano | €2,280 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00312605-2025 · 15 May 2025
- OJS · 93/2025 · 15 May 2025
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν.…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 24/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 26,27,28 & 29 της «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ…
- Διακήρυξη 26/2025
- Προμήθεια Αναλώσιμων ειδών θεραπείας νεφρού
- Προμήθεια ειδών «Αναισθησιολογικά Υλικά»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024