89/2024 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΛΥΜΑΤΩΝ ΕΝΤΕΡΙΚΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
Buyer: Γ.Ν.Θ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ
- Published
- 4 June 2024
- Submission deadline
- 9 July 2024, 23:59
- Estimated value
- €523,171
- Place of performance
- el522, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00328999-2024
- Reference
- 63c7dc47-f7fd-4cd1-8e30-59744c37897c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33692300Productos de nutrición enteral
Description
89/2024 Διακήρυξη Διεθνούς Δημόσιου Ανοικτού Διαγωνισμού π/υ άνω των ορίων για την Προμήθεια ΄΄ΔΙΑΛΥΜΑΤΩΝ ΕΝΤΕΡΙΚΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ’’ (CPV 33692300-0), ΕΤΗΣΙΑΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 174.390,32 € ΧΩΡΙΣ Φ.Π.Α., Η ΟΠΟΙΑ ΜΕ Φ.Π.Α. 6%, 13% &24% ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΣΕ 189.208,55€, ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ (ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ), ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΩΝ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΓΙΑ ΕΝΑ (1) ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΤΟΣ. Η ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗ ΔΑΠΑΝΗ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ, ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΗΣ ΤΗΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ, ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ 523.170,96€ ΧΩΡΙΣ Φ.Π.Α., Η ΟΠΟΙΑ ΜΕ Φ.Π.Α. 6%, 13% &24% ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΣΕ 567.625,65€. Συστημικός αριθμός: 352611.
Award criteria
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ (ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ)
Official publications
- TED · 00328999-2024 · 4 June 2024
- OJS · 107/2024 · 4 June 2024