103/2024 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΞΟΝΙΚΟΥ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΥ 128 ΤΟΜΩΝ
Buyer: Γ.Ν.Θ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ
- Published
- 5 July 2024
- Submission deadline
- 19 August 2024, 23:59
- Estimated value
- €1,052,419
- Place of performance
- el522, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00401830-2024
- Reference
- 1f81d3fb-19d9-4c62-89e0-f30ab04877a2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33115200Tomógrafos para TAC
Description
103/2024 Διακήρυξη Διεθνούς Δημόσιου Ανοικτού Διαγωνισμού άνω των ορίων για την «Προμήθεια και εγκατάσταση ενός (1) Αξονικού Τομογράφου 128 τομών για τις ανάγκες του ΓΝΘ Ιπποκράτειο», στο πλαίσιο της Συμφωνίας Συμβιβασμού μεταξύ του Ελληνικού Δημοσίου και της εταιρείας “SIEMENS” (ΥΠΟΙΚ 07085ΕΞ2012/27.8.12, ΦΕΚ τ.Α΄164/27-8-12) Π/Υ Δαπάνη: 1.305.000 € (συμπεριλαμβανομένης της πενταετούς συντήρησης και του ΦΠΑ), με ΣΑ ΕΣΗΔΗΣ: 354323.
Award criteria
- Quality — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΒΕΛΤΙΣΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ-ΤΙΜΗΣ (ΣΥΜΦΕΡΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ)
Official publications
- TED · 00401830-2024 · 5 July 2024
- OJS · 130/2024 · 5 July 2024