El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

67/2024 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΘΕΤΗΡΩΝ

Buyer: Γ.Ν.Θ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ

Published
26 April 2024
Submission deadline
31 May 2024, 23:59
Estimated value
€678,104
Place of performance
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00251211-2024
Reference
97ba4380-f0d7-4a08-98c1-4e94352d8b5b
Official source
Official source

CPV codes

Description

67/2024 Διακήρυξη Διεθνούς Δημόσιου Ανοικτού Διαγωνισμού π/υ άνω των ορίων για την Προμήθεια «ΚΑΘΕΤΗΡΩΝ» (CPV: 33141200-2 Καθετήρες) ετήσιας Π/Υ δαπάνης 226.034,60 € χωρίς ΦΠΑ, η οποία με ΦΠΑ 13% και 24% διαμορφώνεται σε 271.529,62 €, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά (χαμηλότερη τιμή), για χρονικό διάστημα δύο (2) ετών και με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος, σε εφαρμογή του Προγραμματισμού Προμηθειών και Παροχής Υπηρεσιών έτους 2024. Η συνολική Π/Υ δαπάνη του διαγωνισμού, συμπεριλαμβανομένης της προαίρεσης, ανέρχεται σε 678.103,80 € χωρίς ΦΠΑ, η οποία με ΦΠΑ 13% και 24% διαμορφώνεται σε 814.588,86 €. Συστημικός αριθμός: 349713.

Award criteria

Official publications