40/2024 ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
Buyer: Γ.Ν.Θ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ
- Published
- 20 March 2024
- Submission deadline
- 30 April 2024, 18:00
- Estimated value
- €298,387
- Place of performance
- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00167958-2024
- Reference
- c5123917-f1c0-4693-8cf2-1d7be97ee7b9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
Description
40/2024 Διακήρυξη Διεθνούς Δημόσιου Ανοικτού Διαγωνισμού π/υ άνω των ορίων για την Προμήθεια Και Εγκατάσταση Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού για την υλοποίηση της: α) «Αναβάθμισης Εξοπλισμού Μετεγχειρητικής Μονάδας Μεταμοσχεύσεων Κλινικής Μεταμοσχεύσεων και ΜΕΘ Ενηλίκων του ΓΝΘ Ιπποκράτειο», με κωδικό έργου 3151ΘΕΣ015ΙΔΠ19 και προϋπολογισμό 185.000,00 € με ΦΠΑ 24%, και β) «Αναβάθμισης Α΄ Πανεπιστημιακής Νεογνολογικής Κλινικής και Εντατικής Νοσηλείας Νεογνών ΓΝΘ Ιπποκράτειο», με κωδικό έργου 3151ΘΕΣ018ΙΔΠ19 και προϋπολογισμό 185.000,00 € με ΦΠΑ 24%, στο πλαίσιο της Προγραμματικής Σύμβασης μεταξύ του ΓΝΘ «Ιπποκράτειο» και της Μητροπολιτικής Ενότητας Θεσσαλονίκης της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας. Συστημικός αριθμός: 347140.
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 33112000 Εξοπλισμός ηχογραφίας, υπερηχογραφίας και doppler | 33112000 Material de imaginería ecográfica, doppler y por ultrasonidos | €97,984 |
| 2 | 33141230 Διαστολέας | 33141230 Dilatador | €51,210 |
| 3 | 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα | 33112000 Material de imaginería ecográfica, doppler y por ultrasonidos | €50,806 |
| 4 | 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα | 33112000 Material de imaginería ecográfica, doppler y por ultrasonidos | €56,452 |
| 5 | 33157400 Ιατρικές αναπνευστικές συσκευές | 33112000 Material de imaginería ecográfica, doppler y por ultrasonidos | €27,419 |
| 6 | 33157400 Ιατρικές αναπνευστικές συσκευές | 33112000 Material de imaginería ecográfica, doppler y por ultrasonidos | €14,516 |
Award criteria
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ (ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ)
Official publications
- TED · 00167958-2024 · 20 March 2024
- OJS · 57/2024 · 20 March 2024