Servei de prevenció de riscos laborals aliè, en l’àmbit tècnic (especialitats: seguretat, higiene, ergonomia i psicosociologia aplicada), vigilància de la salut (medicina del treball), així com la promoció de la salut del personal al servei de l’Ajuntament de Mollet del Vallès.
Expediente COSE/24020 · Ajuntament de Mollet del Vallès
Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Mollet del Vallès (Barcelona). Con valor estimado de 233.283 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-05-09. Expediente COSE/24020.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- COSE/24020
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Mollet del Vallès
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Urgente
- Duración del contrato
- 2 años
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2025-04-09
- Fin de presentación de ofertas
- 2025-05-09
Códigos CPV
- 71317000Servicios de consultoría en protección y control de riesgos
- 71317200Servicios de salud y seguridad
- 71317210Servicios de consultoría en salud y seguridad
- 80550000Servicios de formación en materia de seguridad
- 80560000Servicios de formación en materia de salud y primeros auxilios
- 80561000Servicios de formación en materia de salud
- 80562000Servicios de formación en materia de primeros auxilios
- 85111810Servicios de análisis de sangre
- 85121210Servicios ginecológicos u obstétricos
- 85121292Servicios urológicos
- 85140000Servicios varios de salud
- 85141000Servicios prestados por personal médico
- 85141200Servicios prestados por enfermeros
- 85147000Servicios de sanidad de las empresas
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| QUIRON PREVENCION SLU | Formalizado | 102.281 € | 2025-12-22 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2025-04-09 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2025-11-26 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2026-01-12 |
| DOUE | Anuncio de Formalización | 2025-12-30 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Mollet del Vallès
Ver el órgano →- L’objecte d’aquest contracte és el servei d'interpretació artística per a l'actuació del grup musical "Boikot" en el marc de la Festa Major de Mollet del Vallès 2026. ResueltaPublicada: 2026-07-23
- Interpretació artística per a l'actuació del grup musical "Els Catarres" en el marc de la Festa Major de Mollet del Vallès 2026. ResueltaPublicada: 2026-07-22
- L’objecte d’aquest contracte és el servei d'interpretació artística per a l'actuació del grup musical "La Fúmiga" en el marc de la Festa Major de Mollet del Vallès 2026. ResueltaPublicada: 2026-07-21
- Adjudicació del contracte basat en l’Acord marc de subministrament d’uniformitat de policia local i vestuari de la brigada municipal i d’altre personal amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp.2023.08) Lot 2. “Subministrament de complements del vestuari i utensilis per a la policia local”, per al subministrament de 15 cascs modulars de moto d’alta visibilitat AdjudicadaPublicada: 2026-07-15
- ontracte basat en l’Acord marc de subministrament d’uniformitat de policia local i vestuari de la brigada municipal i d’altre personal amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp.2023.08) Lot 1.Subministrament d’uniformitat per a la policia local i serveis associats” AdjudicadaPublicada: 2026-07-10
- Disposar l’adhesióa l’Acord Marc de subministrament de programari d’edició i disseny gràfic i adjudicar el contracte basat de subministrament de programari d’edició i disseny cgràfic de 5 llicències Adobe Creative Cloud for Teams per als equips informàtics de l’Ajuntament de Mollet del Vallès. AdjudicadaPublicada: 2026-07-10
- Contracte de serveis d’interpretació artística del grup musical “Ginestà” al Festival Mollet Music Week 2026 de Mollet del Vallès ResueltaPublicada: 2026-07-02
- Contracte de serveis d'interpretació artística del grup musical "Dorian" al Festival Mollet Music Week 2026 de Mollet del Vallès ResueltaPublicada: 2026-07-02
- Obres de reasfaltatge del carrer de Sant Llorenç a Mollet del Vallès derivat de l’Acord marc d’obres d’asfaltatge amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Expedient 2019.06) AdjudicadaPublicada: 2026-06-26
- Contracte de serveis d’interpretació artística del grup musical “Nena Daconte” al Festival Mollet Music Week 2026 de Mollet del Vallès ResueltaPublicada: 2026-06-23