El Vínculo El Vínculo.
Publicada

servei de prevenció de riscos laborals aliè, tant en les especialitats tècniques (seguretat, higiene i psicosociologia aplicada) com en l’especialitat de vigilància i promoció de la salut de tot el personal de l’Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada (especialitat col·lectiva i individual), en qualsevol dels seus centres de treball, i de tot el personal del Patronat Municipal Assistencial (PMA), de conformitat amb la normativa vigent en matèria de prevenció de riscos laborals i en matèria de Seguretat social, d’acord amb l’establert al plec de clàusules tècniques que regulen aquest contracte.

Expediente X2026000129 · Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada (Barcelona). Con valor estimado de 58.565 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-14. Expediente X2026000129.

Importes y cifras

58.565 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
X2026000129
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2026-08-30
Fin de presentación de ofertas
2026-09-14

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-08-30

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada

Ver el órgano →