El Vínculo El Vínculo.
ResueltaContrato SARA

Actuacions de reparació de voreres, calçades, escales, pintura viaria, senyalització vertical, mobiliari urbà, i totes les que es descriuen a la relació de preus unitaris, en les condicions exigides en les prescripcions del present Plec, incloses les tasques d’organització i supervisió, els sistemes integrals de seguretat i prevenció de riscos laborals, i totes les despeses i impostos associats a les obres. Aquest contracte inclou despeses de serveis de manteniment i inversions per reposició. Es preveu que els serveis de manteniment superin en número a les inversions per reposició, malgrat que aquestes últimes tinguin un cost més elevat, raó per la qual s’ha considerat que el contracte sigui mixt de serveis. Inclou l’atenció de les urgències i emergències relacionades amb els ferms i els elements de les vies de titularitat municipal de la ciutat, entenent com a urgència aquell desperfecte que es produeixiinesperadament i que representi un perill real pel trànsit de vianants o vehicles. Aquest contracte inclou despeses de serveis de manteniment i inversions per reposició. Es preveu que els serveis de manteniment superin en número a les inversions per reposició, malgrat que aquestes últimes tinguin un cost més elevat, raó per la qual s’ha considerat que el contracte sigui mixt de serveis.

Expediente COSE/25007 · Ajuntament de Mollet del Vallès

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Mollet del Vallès (Barcelona). Con valor estimado de 2.181.818 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-04-25. Expediente COSE/25007.

Importes y cifras

2.181.818 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
COSE/25007
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Mollet del Vallès
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Urgente
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-04-09
Fin de presentación de ofertas
2025-04-25

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
SERVEIS INTEGRALS DE MANTENIMENT RUBATEC, S.A. Formalizado 991.736 € 2025-07-08

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-04-09
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-06-17
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-07-11
DOUE Anuncio de Formalización 2025-07-11

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Mollet del Vallès

Ver el órgano →