El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

La Colla Bastonera del Montserratí ofereix representacions del ball de bastons, una dansa popular en la que participen vuit balladors disposats en dues rengleres. L’element central de la dansa són les picades de bastons entre els balladors, conjuntament amb les característiques passades, els sota cames, els salts i els cops a terra. L’objecte del contracte inclou les següents actuacions: - Passada bastonera de Santa Eulàlia el dissabte 15 de febrer de 2025 a les 17.30 h amb el següent recorregut: carrers dels Cavallers, Gran i plaça de Santa Eulàlia. - Trobada Bastonera del Montserratí en el marc de la Festa Major d’Estiu el diumenge 13 de juliol de 2025 a les 18.15 h. La trobada comptarà amb la participació de colles convidades d’altres municipis i realitzarà el següent recorregut: plaça de Santa Eulàlia, carrers Gran, del Taquígraf Garriga, dels Arbres i de l’Hospital i plaça de l’Ajuntament.

Expediente 1448-0476/2025.9 · Ajuntament d'Esparreguera

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament d'Esparreguera (Barcelona). Con valor estimado de 5.600 € y presupuesto de 5.600 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-02-18. Expediente 1448-0476/2025.9.

Importes y cifras

5.600 €
Valor estimado
5.600 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
1448-0476/2025.9
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament d'Esparreguera
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-02-13
Fin de presentación de ofertas
2025-02-18

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ASSOCIACIÓ COLLA BASTONERA DEL MONTSERRATÍ Adjudicado 5.600 € 2025-03-14

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament d'Esparreguera

Ver el órgano →