El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

La Federació d’Entitats de Cultura Popular i Tradicional Catalana d’Esparreguera aglutina les diverses entitats de cultura popular i ofereix les tradicionals cercaviles de cultura popular, un dels actes més tradicionals de les festes majors. L’objecte del contracte és la realització de la cercavila de cultura popular en el marc de les Festes de Santa Eulàlia (festa major d’hivern) la cercavila de Santa Eulàlia. I les cercaviles d’adults i infantil en el marc de la Festa Major d’Estiu, la cercavila. La cercavila de Santa Eulàlia i la cercavila d’adults de la Festa Major d’estiu inclouen les actuacions del Ball de les Gallines del Llagasta, del Ball de Gitanes Montserratines, del Ball de Bastons del Montserratí, dels Geganters d’Esparreguera, dels Castellers d’Esparreguera i de dues colles convidades, amb el següent recorregut: carrer dels Arbres, plaça de la Constitució, carrer de l’Hospital, plaça de l’Ajuntament, carrer Gran i plaça de Santa Eulàlia. En les cercaviles hi ha llançament de pirotècnia exclusivament a les places de la Constitució, de l’Ajuntament i de Santa Eulàlia. La cercavila de Santa Eulàlia es realitzarà el dissabte 15 de febrer de 2025 a les 12 h i la cercavila d’adults de la Festa Major d’estiu es realitzarà el diumenge 13 de juliol de 2025 a les 12h. La cercavila infantil de Festa Major d’Estiu inclou les actuacions de les seccions infantils dels Geganters d'Esparreguera, dels Castellers d'Esparreguera, de la Colla de Diables d'Esparreguera, de les Gitanes Montserratines i de la Colla Bastonera del Montserratí, amb el següent recorregut: plaça de Santa Eulàlia, carrer Gran, carrers de Taquígraf Garriga i dels Arbres i plaça de la Pagesia. Es realitzarà el dilluns 14 de juliol de 2025 a les 18.30h.

Expediente 1448-0476/2025.13 · Ajuntament d'Esparreguera

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament d'Esparreguera (Barcelona). Con valor estimado de 10.000 € y presupuesto de 10.000 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-02-18. Expediente 1448-0476/2025.13.

Importes y cifras

10.000 €
Valor estimado
10.000 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
1448-0476/2025.13
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament d'Esparreguera
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-02-17
Fin de presentación de ofertas
2025-02-18

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
Federació d'Entitats deCultura Popular i Tradicional Catalana d'Esparreguera Adjudicado 10.000 € 2025-05-26

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Ajuntament d'Esparreguera

Ver el órgano →