El Vínculo El Vínculo.
AdjudicadaContrato SARA

Els Serveis d’Intervenció Socioeducativa (en endavant SIS) de Sant Cugat del Vallès estan formats per diferents serveis d’atenció i acompanyament a la infància i l’adolescència, així com els serveis d’acompanyament a les famílies i formen part de la xarxa de Serveis Social Bàsics municipals (en endavant SSB). Es tracta de recursos de caràcter preventiu, d’acompanyament i d’intervenció socioeducativa, adreçats a infants i adolescents d’entre 0 i 18 anys i a les seves famílies, prioritàriament els que requereixen d’un suport educatiu, fora de l’horari escolar, per tal de prevenir i evitar el deteriorament de situacions que podrien derivar en situacions de risc i per infants i adolescents que ja es troben en situació de risc i les seves famílies, sense que això requereixi haver de sortir del propi entorn familiar.

Expediente 9316/2025 · Ajuntament de Sant Cugat del Vallès

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Sant Cugat del Vallès (Barcelona). Con valor estimado de 4.135.678 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-01-09. Expediente 9316/2025.

Importes y cifras

4.135.678 €
Valor estimado
3
Lotes

Datos del expediente

Expediente
9316/2025
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Sant Cugat del Vallès
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2025-12-03
Fin de presentación de ofertas
2026-01-09

Códigos CPV

Lotes (3)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Serveis d’atenció diürna per infants i les seves famílies
2 Serveis d’acompanyament i intervenció socioeducativa per adolescents i joves i les seves famílies
3 Serveis d’intervenció amb famílies amb infants i adolescents de 0 a 18 anys en situació de vulnerabilitat i/o risc social.

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
INTEGRACIÓ SOCIAL DE MENORS sccl · Lote 1 Adjudicado 538.500 €
FUNDACIÓ ALDEES INFANTILS SOS CATALUNYA · Lote 2 Adjudicado 169.698 €
INTEGRACIÓ SOCIAL DE MENORS sccl · Lote 3 Adjudicado 48.730 €

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-12-03
DOUE Anuncio de Licitación 2025-12-04
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-07-30
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-07-30
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-07-30

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sant Cugat del Vallès

Ver el órgano →