El Vínculo El Vínculo.
ResueltaContrato SARA

El servei d’intervenció socioeducativa que inclou: 1. El Servei d’Atenció Diürna per infants-adolescents de 6 a 16 anys. 2. El Servei d’Intervenció amb Famílies amb infants-adolescents de 6 a 16 anys. 3. Servei de suport i manteniment de les activitats dels SIS durant el període de vacances escolars d’estiu i de promoció a actuacions que garanteixin la cobertura de necessitats bàsiques dels infants i adolescents atesos (Centre Obert d’estiu). Aquest programa contempla l’oferiment de dos àpats diaris als participants, que consistiran en l’esmorzar i el dinar.

Expediente 2024/10726P · Ajuntament de Blanes

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Blanes (Cataluña). Con valor estimado de 1.648.682 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2024-12-17. Expediente 2024/10726P.

Importes y cifras

1.648.682 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2024/10726P
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Blanes
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2024-11-11
Fin de presentación de ofertas
2024-12-17

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
SUARA SERVEIS, SCCL Formalizado 364.847 € 2025-06-20

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2024-11-11
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-05-29
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-07-08

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Blanes

Ver el órgano →