Contracte servei d'Escola de Municipal de Música Pare Antoni Martorell i Miralles
Expediente 356/2026 · Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Montuïri
Licitación pública de servicios convocada por Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Montuïri (Mallorca). Con valor estimado de 145.606 € y presupuesto de 97.070 € (IVA incluido). Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-08-22. Expediente 356/2026.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 356/2026
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Montuïri
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 2 años
- Lugar de ejecución
- Mallorca
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-07
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-08-22
- Disponibilidad de documentos
- 2026-08-22
Códigos CPV
- 80000000Servicios de enseñanza y formación
- 80400000Servicios de enseñanza para adultos y otros servicios de enseñanza
Criterios de adjudicación
| Tipo | Criterio | Peso |
|---|---|---|
| Cuantificables Automáticamente | Preu | 75.0 |
| Juicio de Valor | Memòria tècnica del projecte del servei | 25.0 |
Garantías exigidas
| Tipo | Importe | Porcentaje |
|---|---|---|
| Definitiva | — | 5.0 % |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Pliegos | 2026-08-07 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-08-07 |
Ubicación geográfica
- Islas Baleares, Islas Baleares
- Montuïri, Islas Baleares, Islas Baleares
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Montuïri
Ver el órgano →- Contracte d'obres per a l’execució del projecte de de millora de grades i coberta de grades del recinte esportiu Es Revolt, mitjançant procediment obert simplificat, tramitació ordinària ResueltaPublicada: 2026-02-23
- Contracte d'obres per a l’execució del projecte de posada en marxa de nou pou de garantia i connexió a la impulsió existent del Pou del Rei, del terme municipal de Montuïri, mitjançant procediment obert simplificat, tramitació ordinària PublicadaPublicada: 2025-11-07
- Contracte de les obres d’execució del projecte de millora ambiental i funcional de l'Avinguda Es Dau, primer tram (POS), tramitació ordinària, mitjançant procediment obert simplificat AdjudicadaPublicada: 2025-09-19
- Contracte d’obra per a l’execució del projecte d’adequació de l’entorn del centre de recerca i difusió del patrimoni arqueològic “Son Fornés” mitjançant procediment obert simplificat, tramitació ordinària AdjudicadaPublicada: 2025-09-19
- Contracte d’obres de reparació i pavimentació de diversos camins públics del terme municipal de Montuïri: camí de Maçanet, camí de Sa Rota B i camí Pou Nou, (POS), mitjançant procediment obert simplificat, tramitació ordinària. AdjudicadaPublicada: 2025-09-19
- Contracte de subministrament i substitució de portes i finestres del camp de futbol Es Revolt (POS) mitjançant procediment simplificat sumari PublicadaPublicada: 2025-09-19
- Contracte de subministrament per a l’adquisició de 1 vehicle tipus SUV amb “etiqueta 0 emissións, blava” per a la Policia Local de Montuïri totalment equipat i rotulat, mitjançant procediment obert simplificat, tramitació ordinària AdjudicadaPublicada: 2025-08-26
- Contracte de subministrament i substitució de portes i finestres del camp de futbol de Es Revolt (POS), mitjançant procediment obert simplificat sumari, millor oferta qualitat-preu, diversos criteris d’adjudicació, tramitació ordinària. ResueltaPublicada: 2025-08-26
- Contracte d'alienació mitjançant procediment obert i subhasta pública del vehicle municipal desafectat del servei públic i declarat bé patrimonial de titularitat de l’Ajuntament de Montuïri el vehicle destinat anteriorment al servei de busset municipal MERCEDES VITO 109 CDI C TOURER PRO matrícula 0427 KJN nombre de places 9 data de matriculació PublicadaPublicada: 2025-07-07
- Contracte de Subministrament i renovació de l’enllumenat públic del carrer Garrover, camí del Cementiri i carrer Constitució del terme municipal de Montuïri, mitjançant procediment obert simplificat ResueltaPublicada: 2025-05-23