ΥΠ' ΑΡ. 6274 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Buyer: 6Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - Γ. Ν. ΠΑΤΡΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ"
- Published
- 30 June 2025
- Submission deadline
- 4 August 2025, 15:00
- Estimated value
- €371,589
- Place of performance
- EL632
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00419537-2025
- Reference
- f749fa61-6788-4ebc-b447-bef9c30da539
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696200Reactivos para análisis de sangre
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΤΩΝ (ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ) ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΤΗΣΙΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ Γ.Ν.ΠΑΤΡΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ"
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ 1 | 33696200 Reactivos para análisis de sangre | €134,455 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ 2 | 33696200 Reactivos para análisis de sangre | €198,851 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ 3 | 33696200 Reactivos para análisis de sangre | €5,188 |
| 4 | ΟΜΑΔΑ 4 | 33696200 Reactivos para análisis de sangre | €26,615 |
| 5 | ΟΜΑΔΑ 5 | 33696200 Reactivos para análisis de sangre | €6,480 |
Award criteria
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ
Official publications
- TED · 00419537-2025 · 30 June 2025
- OJS · 122/2025 · 30 June 2025
Other tenders from 6Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - Γ. Ν. ΠΑΤΡΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ"
- ΕΤΗΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΡΘΡΟΣΚΟΠΙΚΩΝ/ΑΡΘΡΟΠΛΑΣΤΙΚΩΝ-ΤΕΧΝΗΤΩΝ ΑΡΘΡΩΣΕΩΝ-ΓΝ ΠΑΤΡΩΝ
- ΕΤΗΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΩΝ ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ Γ.Ν. ΠΑΤΡΩΝ
- Υπηρεσία επισκευής του Μαγνητικού Τομογράφου 1,5 Tesla
- 12/2025
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ
- «Προμήθεια υγρού οξυγόνου».
- Προμήθεια του «Συγκροτήματος Γραμμικού Επιταχυντή για τις ανάγκες του Γ.Ν. Πατρών - ο Άγιος Ανδρέας».
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 75/2025
- «ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ» για τις ετήσιες ανάγκες του Γ.Ν. Πατρών «Ο Άγιος Ανδρέας»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΤΗΣΙΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ Γ.Ν.ΠΑΤΡΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ"