ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 75/2025
Buyer: 6Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - Γ. Ν. ΠΑΤΡΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ"
- Published
- 22 May 2025
- Submission deadline
- 30 June 2025, 15:00
- Estimated value
- €614,390
- Place of performance
- EL632
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00330136-2025
- Reference
- 7b37a957-2429-4dbd-bf5e-fa3a4a755c77
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΜΟΔΥΝΑΜΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ Γ.Ν.ΠΑΤΡΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ"
Lots (11)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 33140000 Material médico fungible | €55,844 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 33140000 Material médico fungible | €26,789 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 33140000 Material médico fungible | €7,682 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 33140000 Material médico fungible | €79,366 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 33140000 Material médico fungible | €6,878 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 33140000 Material médico fungible | €73,950 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 | 33140000 Material médico fungible | €85,310 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 | 33140000 Material médico fungible | €144,910 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9 | 33140000 Material médico fungible | €9,820 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10 | 33140000 Material médico fungible | €108,100 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11 | 33140000 Material médico fungible | €15,740 |
Award criteria
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00330136-2025 · 22 May 2025
- OJS · 98/2025 · 22 May 2025
Other tenders from 6Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - Γ. Ν. ΠΑΤΡΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ"
- ΕΤΗΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΡΘΡΟΣΚΟΠΙΚΩΝ/ΑΡΘΡΟΠΛΑΣΤΙΚΩΝ-ΤΕΧΝΗΤΩΝ ΑΡΘΡΩΣΕΩΝ-ΓΝ ΠΑΤΡΩΝ
- ΕΤΗΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΩΝ ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ Γ.Ν. ΠΑΤΡΩΝ
- Υπηρεσία επισκευής του Μαγνητικού Τομογράφου 1,5 Tesla
- 12/2025
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ
- ΥΠ' ΑΡ. 6274 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- «Προμήθεια υγρού οξυγόνου».
- Προμήθεια του «Συγκροτήματος Γραμμικού Επιταχυντή για τις ανάγκες του Γ.Ν. Πατρών - ο Άγιος Ανδρέας».
- «ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ» για τις ετήσιες ανάγκες του Γ.Ν. Πατρών «Ο Άγιος Ανδρέας»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΤΗΣΙΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ Γ.Ν.ΠΑΤΡΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ"