12/2025
Buyer: 6Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - Γ. Ν. ΠΑΤΡΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ"
- Published
- 10 December 2025
- Submission deadline
- 30 January 2026, 15:00
- Estimated value
- €539,434
- Place of performance
- Πάτρα, EL632
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00819507-2025
- Reference
- e8078af5-df49-43c3-894c-055f58404f70
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ (ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ 2025-2026)
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 12/2025 | 09100000 Combustibles | €525,087 |
| 2 | 12/2025 | 09100000 Combustibles | €14,347 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00819507-2025 · 10 December 2025
- OJS · 238/2025 · 10 December 2025
Other tenders from 6Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - Γ. Ν. ΠΑΤΡΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ"
- ΕΤΗΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΡΘΡΟΣΚΟΠΙΚΩΝ/ΑΡΘΡΟΠΛΑΣΤΙΚΩΝ-ΤΕΧΝΗΤΩΝ ΑΡΘΡΩΣΕΩΝ-ΓΝ ΠΑΤΡΩΝ
- ΕΤΗΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΩΝ ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ Γ.Ν. ΠΑΤΡΩΝ
- Υπηρεσία επισκευής του Μαγνητικού Τομογράφου 1,5 Tesla
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ
- ΥΠ' ΑΡ. 6274 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- «Προμήθεια υγρού οξυγόνου».
- Προμήθεια του «Συγκροτήματος Γραμμικού Επιταχυντή για τις ανάγκες του Γ.Ν. Πατρών - ο Άγιος Ανδρέας».
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 75/2025
- «ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ» για τις ετήσιες ανάγκες του Γ.Ν. Πατρών «Ο Άγιος Ανδρέας»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΤΗΣΙΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ Γ.Ν.ΠΑΤΡΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ"