Trajno kravlje mlijeko
- Published
- 26 November 2024
- Submission deadline
- 24 December 2024, 09:30
- Estimated value
- €344,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00720383-2024
- Reference
- 6080d825-2897-4ab9-bf33-088097a25c22
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15511210Leche UHT
Description
Predmet nabave je nabava trajnog kravljeg mlijeka s 2,8% mliječne masti, obogaćeno vitaminom D u pakiranjima od 1 litre i ½ litre u tetrapak ambalaži jedanput/dva puta mjesečno na svim lokacijama sukladno Troškovniku i Lokacijama Naručitelja u Prilogu br. 4. ove Dokumentacije. Rok valjanosti predmeta nabave mora biti minimalno dva (2) mjeseca od dana isporuke robe. Stvarna nabavljena količina na temelju sklopljenog ugovora o javnoj nabavi može biti veća ili manja od okvirne količine, a ovisit će o stvarnoj potrebi Naručitelja tijekom važenja ugovora o javnoj nabavi robe. Okvirna količina predmeta nabave sukladna je Troškovniku.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Hrana proizvedena po standardima kvalitete za hranu utvrđenim u europskim i nacionalnim propisima o poljoprivredi i hrani (K1) naručitelj će usporedbom ponuda dodatno bodovati kao umanjenje u odnosu…
- Quality — Hrana manje opterećena materijalima za pakiranje pakiranjima koja su izrađena od okolišu prihvatljivijih i/ili recikliranih materijala** i drugo (K2)
Official publications
- TED · 00720383-2024 · 26 November 2024
- OJS · 230/2024 · 26 November 2024
Other tenders from MINISTARSTVO FINANCIJA, POREZNA UPRAVA
- Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski…
- Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski…
- Smještaj službenika Carinske uprave
- Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
- Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga
- Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
- Nabava motornih vozila - kupovina
- Specijalizirana vozila za Sektor za mobilne jedinice Carinske uprave - osobni automobil s teretnim prostorom
- Smještaj službenika Carinske uprave
- Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga