Tisztítószer,tisztítóeszköz,papíráru(DBR)2024.III.
Buyer: Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- Published
- 30 October 2024
- Procedure
- Other
- Notice number
- 00661766-2024
- Reference
- fe54e813-8b99-4a3a-b21f-d0d8fcebd553
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39830000Productos de limpieza
Description
A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem, mint Ajánlatkérő „MATE Tisztítószer,tisztítóeszköz,papíráru (DBR)” tárgyban, a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (továbbiakban: Kbt.) 107. § (1)-(5) bekezdései alapján Dinamikus Beszerzési rendszert hozott létre EKR000439132023 számon. Termékkategóriák: 1. tisztítószerek 2. tisztítóeszközök 3. higiéniai papíráru Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban részletesen ismertette azokat a termékkategóriákat és jellemzőiket, amelyek beszerzése megvalósítása érdekében DBR-t kívánt létrehozni. A főbb kategóriák kizárólag tájékoztatás célú felsorolás a beszerzés volumenének felmérése érdekében, Ajánlatkérő az egyes kategóriákon belül jogosult a DBR ajánlattételi szakaszaiban más termékek beszerzésére is a felmerülő igényeknek megfelelően. Ajánlatkérő a Kbt. 107.§ (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő Ajánlattevők számára az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátotta rendelkezésre. A jelen tájékoztatóban a 2024. III. negyedéves, a Dinamikus beszerzési rendszerben történt beszerzések lebonyolításár…
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 2024-03 / 1 - Budapest (Budai Campus) | 33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas | — |
| 2 | 2024-03 / 2 - Gödöllő (Szent István Campus) | 39830000 Productos de limpieza | — |
| 3 | 2024-03 / 3 - Gyöngyös (Károly Róbert Campus) | 33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas | — |
| 4 | 2024-03 / 4 - Kaposvár (Kaposvári Campus) | 39830000 Productos de limpieza | — |
| 5 | 2024-03 / 5 - Keszthely (Georgikon Campus) | 33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas | — |
| 6 | 2024-03 / 6 - Szarvas | 33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas | — |
| 7 | Tisztítószer,tisztítóeszköz,papíráru 2024-04 | 33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas | — |
Award criteria
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó Ft)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ORINK Hungary Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | 5,818,505 Ft | — |
| FCB HUNGARY ZRT. | 5,315,818 Ft | — |
| FCB HUNGARY ZRT. | 4,695,587 Ft | — |
| ORINK Hungary Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | 4,248,480 Ft | — |
| FCB HUNGARY ZRT. | 3,534,682 Ft | — |
| FCB HUNGARY ZRT. | 3,229,803 Ft | — |
| ORINK Hungary Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | 3,159,360 Ft | — |
| ORINK Hungary Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | 2,822,520 Ft | — |
| FCB HUNGARY ZRT. | 2,057,420 Ft | — |
| ORINK Hungary Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | 1,854,950 Ft | — |
Official publications
- TED · 00661766-2024 · 30 October 2024
- OJS · 212/2024 · 30 October 2024
Other tenders from Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- MATE energetikai korszerűsítés /Keszthely
- myMate v2 mobil applikáció továbbfejlesztése
- MATE energetikai korszerűsítés /Kaposvár
- Fejőrobotos Istálló felújítása (VP pályázat)
- Szárítópuszta biogáz erőmű kivitelezése
- Genetikai épület felújítása
- MATE 2030 fejlesztési terv II. fázisának támogatás
- Laboratóriumi szolgáltatások (RRF23121-2022-00007)
- Bútorok beszerzése - MATE SZIC Aula épület
- 2020-1.1.2-PIACI-KFI-2021-00332 eszközbeszerzése 2