MATE energetikai korszerűsítés /Kaposvár
Buyer: Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- Published
- 30 September 2025
- Notice number
- 00636795-2025
- Reference
- eedb6545-b6d3-413a-9165-629dc38f72e1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45453100Trabajos de reacondicionamiento
Description
A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem az RRF-2.1.1-21-2022-00027 azonosítószámú „A MATE gyakorlatorientált felsőfokú képzéseinek infrastrukturális-és készségfejlesztése" című projektben épületek energetikai korszerűsítését, felújítását kívánja megvalósítani. Az épületek épületenergetikai színvonala elmarad a jelen kor színvonalától. A felújítás kiterjed az épületek energetikai felújítására, építészeti, épületgépészeti és épületvillamosság szakágakra. 1. ajánlati rész: Kaposvár - Kör épület (hasznos alapterület: 1428 m2) 2. ajánlati rész: Kaposvár - Régi tanügyi épület (hasznos alapterület: 4130 m2) Továbbiak az ajánlati felhívás EKR-es nézet II.2.4. pontjában és a Közbeszerzési dokumentumokban.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Kaposvár - Kör épület | 45453100 Trabajos de reacondicionamiento | — |
| 2 | Kaposvár - Régi tanügyi épület | 45453100 Trabajos de reacondicionamiento | — |
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Pillér Invest Építőipari Kft | 329,569,774 Ft | — |
| Pillér Invest Építőipari Kft | 238,552,411 Ft | — |
Official publications
- TED · 00636795-2025 · 30 September 2025
- OJS · 187/2025 · 30 September 2025
Other tenders from Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- MATE energetikai korszerűsítés /Keszthely
- myMate v2 mobil applikáció továbbfejlesztése
- Fejőrobotos Istálló felújítása (VP pályázat)
- Szárítópuszta biogáz erőmű kivitelezése
- Genetikai épület felújítása
- MATE 2030 fejlesztési terv II. fázisának támogatás
- Laboratóriumi szolgáltatások (RRF23121-2022-00007)
- Bútorok beszerzése - MATE SZIC Aula épület
- 2020-1.1.2-PIACI-KFI-2021-00332 eszközbeszerzése 2
- MATE- Vegyszerek és fogyóanyagok DBR 2. - 2024.IV