MATE energetikai korszerűsítés /Keszthely
Buyer: Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- Published
- 16 December 2025
- Lots
- 1
- Notice number
- 00835380-2025
- Reference
- 7075e6c2-4933-4980-b996-b898b57a80ac
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45453100Trabajos de reacondicionamiento
Description
A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem az RRF-2.1.1-21-2022-00027 azonosítószámú „A MATE gyakorlatorientált felsőfokú képzéseinek infrastrukturális-és készségfejlesztése" című projektben épületek energetikai korszerűsítését, felújítását kívánja megvalósítani. Az épületek épületenergetikai színvonala elmarad a jelen kor színvonalától. A felújítás kiterjed az épületek energetikai felújítására, 1. ajánlati részben építészeti, épületgépészeti és épületvillamosság szakágakra, 2 ajánlati részben épületvillamosság szakágakra. 1. ajánlati rész: Keszthely - D épület (hasznos alapterület: 6104 m2) 2. ajánlati rész: Keszthely - E épület (hasznos alapterület: 954 m2) Továbbiak ajánlati részenként az ajánlati felhívás (EKR-ben II.2.4. / BT-24) pontjában és a Közbeszerzési dokumentumokban.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Pesti Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság | 698,754,726 Ft | — |
Official publications
- TED · 00835380-2025 · 16 December 2025
- OJS · 242/2025 · 16 December 2025
Other tenders from Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- myMate v2 mobil applikáció továbbfejlesztése
- MATE energetikai korszerűsítés /Kaposvár
- Fejőrobotos Istálló felújítása (VP pályázat)
- Szárítópuszta biogáz erőmű kivitelezése
- Genetikai épület felújítása
- MATE 2030 fejlesztési terv II. fázisának támogatás
- Laboratóriumi szolgáltatások (RRF23121-2022-00007)
- Bútorok beszerzése - MATE SZIC Aula épület
- 2020-1.1.2-PIACI-KFI-2021-00332 eszközbeszerzése 2
- MATE- Vegyszerek és fogyóanyagok DBR 2. - 2024.IV