MATE 2030 fejlesztési terv II. fázisának támogatás
Buyer: Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- Published
- 8 May 2025
- Place of performance
- Gödöllő, HU120
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00295841-2025
- Reference
- ccff8b54-2f19-4df4-a1aa-1f879d69a242
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71241000Estudio de viabilidad, servicios de asesoramiento, análisis
Description
A beszerzés tárgya a MATE2030 stratégiai terv második fázisának támogatása, amelynek keretében az Ajánlattevő feladatai a következőkre terjednek ki: ● a MATE 2030 átfogó projektirányítási támogatásának folytatása: A stratégiai terv végrehajtásának koordinálása, beleértve a fejlesztési célokhoz kapcsolódó részletes cselekvési tervek kidolgozását, a projektek összehangolását, valamint az előrehaladás nyomon követésé ● MATE Cselekvő Egyetem nemzetközi profilépítés projekt teljeskörű megvalósítása: célja az egyetem nemzetközi jelenlétének megerősítése a MATE kutatási szakterületeire alapozva. Az átfogó projektirányítás, és a kiemelt projekt teljeskörű megvalósítása az 1. fejlesztési fázis eredményeire épít és ezek hatáskörét terjeszti ki, vagyis szélesebb kultúraváltás és nemzetközi versenyképesség növelést, emellett az egyetemi digitalizáció megkezdését szolgálja. Az Ajánlattevő ezen feladatait a MATE által már megkezdett megvalósítás eredményeit is figyelembe véve köteles ellátni. A teljesítendő szakmai tevékenységek az alábbi két fő feladatra bonthatók: A.) MATE 2030 fejlesztési terv megvalósításának átfogó irányítása A feladat magában foglalja a MATE vezetőségének folyamatos támoga…
Award criteria
- Quality — 2. Az ajánlati felhívás M.1 pontjában előírt szakember szervezeti struktúra átalakításában és/vagy stratégiai fejlesztésben szerzett többlettapasztalata (min 0 – max 12 hónap) súlyszám: 20
- Price — 1. Netó ajánlati ár (HUF)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Milestone Consulting Kft. | 193,000,000 Ft | — |
Official publications
- TED · 00295841-2025 · 8 May 2025
- OJS · 89/2025 · 8 May 2025
Other tenders from Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- MATE energetikai korszerűsítés /Keszthely
- myMate v2 mobil applikáció továbbfejlesztése
- MATE energetikai korszerűsítés /Kaposvár
- Fejőrobotos Istálló felújítása (VP pályázat)
- Szárítópuszta biogáz erőmű kivitelezése
- Genetikai épület felújítása
- Laboratóriumi szolgáltatások (RRF23121-2022-00007)
- Bútorok beszerzése - MATE SZIC Aula épület
- 2020-1.1.2-PIACI-KFI-2021-00332 eszközbeszerzése 2
- MATE- Vegyszerek és fogyóanyagok DBR 2. - 2024.IV