Tisztítószer,tisztítóeszköz,papíráru(DBR)2024.I.
Buyer: Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- Published
- 11 April 2024
- Procedure
- Other
- Notice number
- 00213989-2024
- Reference
- fe54e813-8b99-4a3a-b21f-d0d8fcebd553
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39830000Productos de limpieza
Description
A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem, mint Ajánlatkérő „MATE Tisztítószer,tisztítóeszköz,papíráru (DBR)” tárgyban, a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (továbbiakban: Kbt.) 107. § (1)-(5) bekezdései alapján Dinamikus Beszerzési rendszert hozott létre EKR000439132023 számon. Termékkategóriák: 1. tisztítószerek 2. tisztítóeszközök 3. higiéniai papíráru Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban részletesen ismertette azokat a termékkategóriákat és jellemzőiket, amelyek beszerzése megvalósítása érdekében DBR-t kívánt létrehozni. A főbb kategóriák kizárólag tájékoztatás célú felsorolás a beszerzés volumenének felmérése érdekében, Ajánlatkérő az egyes kategóriákon belül jogosult a DBR ajánlattételi szakaszaiban más termékek beszerzésére is a felmerülő igényeknek megfelelően. Ajánlatkérő a Kbt. 107.§ (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő Ajánlattevők számára az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátotta rendelkezésre. A jelen tájékoztatóban a 2024. I. negyedéves, a Dinamikus beszerzési rendszerben történt beszerzések lebonyolítására …
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1 - Budai Campus (Budapest) | 39830000 Productos de limpieza | — |
| 2 | 2 - Szent István Campus (Gödöllő) | 39830000 Productos de limpieza | — |
| 3 | 3 - Károly Róbert Campus (Gyöngyös) | 39830000 Productos de limpieza | — |
| 4 | 4 - Kaposvári Campus (Kaposvár) | 39830000 Productos de limpieza | — |
| 5 | 5 - Georgikon Campus (Keszthely) | 39830000 Productos de limpieza | — |
| 6 | 6 - Szarvas | 39830000 Productos de limpieza | — |
| 7 | 7 - Karcag | 39830000 Productos de limpieza | — |
Award criteria
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó Ft)
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó Ft)
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó Ft)
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó Ft)
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó Ft)
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó Ft)
- Cost — Összesített nettó ajánlati ár (nettó Ft)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| I-COM IRODAELLÁTÁS Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság | 4,018,618 Ft | — |
| PROFIL-COPY 2002 Irodatechnikai Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság | 3,730,835 Ft | — |
| PROFIL-COPY 2002 Irodatechnikai Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság | 3,398,785 Ft | — |
| PROFIL-COPY 2002 Irodatechnikai Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság | 3,307,345 Ft | — |
| PROFIL-COPY 2002 Irodatechnikai Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság | 3,087,735 Ft | — |
| PROFIL-COPY 2002 Irodatechnikai Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság | 3,010,995 Ft | — |
| PROFIL-COPY 2002 Irodatechnikai Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság | 2,610,520 Ft | — |
| PROFIL-COPY 2002 Irodatechnikai Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság | 655,270 Ft | — |
Official publications
- TED · 00213989-2024 · 11 April 2024
- OJS · 72/2024 · 11 April 2024
Other tenders from Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- MATE energetikai korszerűsítés /Keszthely
- myMate v2 mobil applikáció továbbfejlesztése
- MATE energetikai korszerűsítés /Kaposvár
- Fejőrobotos Istálló felújítása (VP pályázat)
- Szárítópuszta biogáz erőmű kivitelezése
- Genetikai épület felújítása
- MATE 2030 fejlesztési terv II. fázisának támogatás
- Laboratóriumi szolgáltatások (RRF23121-2022-00007)
- Bútorok beszerzése - MATE SZIC Aula épület
- 2020-1.1.2-PIACI-KFI-2021-00332 eszközbeszerzése 2