ΤΔ-022/24 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΙΤ ΓΕΝΙΚΗΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΩΝ & ΗΜΙΜΟΝΙΜΩΝ ΖΕΥΚΤΗΡΩΝ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ Ι
Buyer: ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
- Published
- 1 October 2024
- Submission deadline
- 1 November 2024, 14:00
- Estimated value
- €370,000
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00590617-2024
- Reference
- 293af15b-017f-44bf-a1fc-b2a482fefaa9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34631200Topes y enganches
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια κιτ γενικής επισκευής αυτόματων και ημιμόνιμων ζευκτήρων για τους συρμούς σειράς Ι των Γραμμών 2 & 3 της ΣΤΑΣΥ.
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1 ΚΙΤ ΓΕΝ.ΕΠΙΣΚ.ΑΥΤΟΜ.ΖΕΥΚΤ.RS1 | 34631000 Partes de locomotoras o material móvil | €226,000 |
| 2 | 2 ΚΙΤ ΓΕΝ.ΕΠ.ΗΜΙΜΟΝ.ΖΕΥΚΤ.RS1_A | 34631000 Partes de locomotoras o material móvil | €14,000 |
| 3 | 3 ΚΙΤ ΓΕΝ.ΕΠ.ΗΜΙΜΟΝ.ΖΕΥΚΤ.RS1_B | 34631000 Partes de locomotoras o material móvil | €28,000 |
| 4 | 4 ΚΙΤ Γ.ΕΠ.ΗΜΙΜΟΝ.ΖΕΥΚΤ.RS1_C_D | 34631000 Partes de locomotoras o material móvil | €14,000 |
| 5 | 5 ΚΙΤ Γ.ΕΠ.ΗΜΙΜΟΝ.ΖΕΥΚΤ.RS1_A_D | 34631000 Partes de locomotoras o material móvil | €88,000 |
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00590617-2024 · 1 October 2024
- OJS · 191/2024 · 1 October 2024
Other tenders from ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
- ΤΔ-037/26 ΓΕΝΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΕΙΩΤΗΡΑ - ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΞΟΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΡΟΧΩΝ ΣΕ 112 ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΥΣ ΑΞΟΝΕΣ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ ΚΑΙ…
- ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΥΡΜΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΣΕ ΣΥΡΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ 2…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΩΝ - ΤΔ-070/25
- ΤΔ-056/26 ΓΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΤΗΣ ΣΤΑΣΥ
- ΤΔ-055/26 ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΛΛΟΓΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΑΞΙΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ
- ΤΔ-037/26 ΓΕΝΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΕΙΩΤΗΡΑ - ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΞΟΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΡΟΧΩΝ ΣΕ 112 ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΥΣ ΑΞΟΝΕΣ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ ΚΑΙ…
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.
- Προμήθεια και έκδοση διατακτικών για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ. – 2η Έκτακτη Παροχή
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.