ΜΕΛΕΤΗ, ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΔΙΑΚΟΠΤΩΝ DC
Buyer: ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
- Published
- 20 November 2024
- Submission deadline
- 2 December 2024, 14:00
- Estimated value
- €500,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00709210-2024
- Reference
- 70e1abcb-14fa-40c9-b9c5-3fa6af48d480
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31210000Aparatos eléctricos de conmutación o protección de circuitos eléctricos
Description
Το αντικείμενο του παρόντος διαγωνισμού είναι η μελέτη, προμήθεια, εγκατάσταση και θέση σε λειτουργία δώδεκα (12) νέων ηλεκτρονικών μονάδων προστασίας διακοπτών DC σε αντικατάσταση των παλαιών, στους υποσταθμούς έλξης των σταθμών «Ηλιούπολη» και «Ελληνικό» της γραμμής 2 της ΣΤΑΣΥ Μον. Α.Ε. Το αντικείμενο του διαγωνισμού κατατάσσεται στον ακόλουθο κωδικό του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV): 31210000-1 Πεντακοσίων Χιλιάδων Ευρώ (500.000,00€)
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00709210-2024 · 20 November 2024
- OJS · 226/2024 · 20 November 2024
Other tenders from ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
- ΤΔ-037/26 ΓΕΝΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΕΙΩΤΗΡΑ - ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΞΟΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΡΟΧΩΝ ΣΕ 112 ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΥΣ ΑΞΟΝΕΣ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ ΚΑΙ…
- ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΥΡΜΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΣΕ ΣΥΡΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ 2…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΩΝ - ΤΔ-070/25
- ΤΔ-056/26 ΓΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΤΗΣ ΣΤΑΣΥ
- ΤΔ-055/26 ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΛΛΟΓΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΑΞΙΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ
- ΤΔ-037/26 ΓΕΝΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΕΙΩΤΗΡΑ - ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΞΟΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΡΟΧΩΝ ΣΕ 112 ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΥΣ ΑΞΟΝΕΣ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ ΚΑΙ…
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.
- Προμήθεια και έκδοση διατακτικών για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ. – 2η Έκτακτη Παροχή
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.