σχολικά γεύματα
Buyer: ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΝΟΙΑΚΩΝ ΕΠΙΔΟΜΑΤΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
- Published
- 3 September 2025
- Submission deadline
- 3 October 2025, 23:59
- Estimated value
- €900,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00572933-2025
- Reference
- 74a60a90-de8a-45d7-af50-2419ee985855
- Official source
- Official source
CPV codes
- 55523100Servicios de comidas para escuelas
Description
σχολικά γεύματα
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Δήμος Ορεστιάδας | 55523100 Servicios de comidas para escuelas | €704,708 |
| 2 | Δήμος Σουφλίου | 55523100 Servicios de comidas para escuelas | €396,398 |
| 3 | Δήμος Σαμοθράκης | 55523100 Servicios de comidas para escuelas | €132,133 |
| 4 | Δήμος Ιστιαίας Αιδηψού | 55523100 Servicios de comidas para escuelas | €748,752 |
| 5 | Δήμος Γρεβενών | 55523100 Servicios de comidas para escuelas | €748,752 |
| 6 | Δήμος Παιονίας | 55523100 Servicios de comidas para escuelas | €968,973 |
| 7 | Δήμος Αίγινας | 55523100 Servicios de comidas para escuelas | €554,958 |
| 8 | Δήμος Ικαρίας | 55523100 Servicios de comidas para escuelas | €369,972 |
Award criteria
- Price — Στη Διακήρυξη διευκρινίζεται ότι η προϋπολογισθείσα δαπάνη ανά μερίδα γεύματος είναι τρία ευρώ και δεκαπέντε λεπτά (3,15€), συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 13% (δυο ευρώ και εβδομήντα οκτώ λεπτά και…
- Price — Στη Διακήρυξη διευκρινίζεται ότι η προϋπολογισθείσα δαπάνη ανά μερίδα γεύματος είναι τρία ευρώ και δεκαπέντε λεπτά (3,15€), συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 13% (δυο ευρώ και εβδομήντα οκτώ λεπτά και…
- Price — Στη Διακήρυξη διευκρινίζεται ότι η προϋπολογισθείσα δαπάνη ανά μερίδα γεύματος είναι τρία ευρώ και δεκαπέντε λεπτά (3,15€), συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 13% (δυο ευρώ και εβδομήντα οκτώ λεπτά και…
- Price — Στη Διακήρηξη διευκρινίζεται ότι η προϋπολογισθείσα δαπάνη ανά μερίδα γεύματος είναι τρία ευρώ και δεκαπέντε λεπτά (3,15€), συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 13% (δυο ευρώ και εβδομήντα οκτώ λεπτά και…
- Price — Στη Διακήρηξη διευκρινίζεται ότι η προϋπολογισθείσα δαπάνη ανά μερίδα γεύματος είναι τρία ευρώ και δεκαπέντε λεπτά (3,15€), συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 13% (δυο ευρώ και εβδομήντα οκτώ λεπτά και…
- Price — Στη Διακήρηξη διευκρινίζεται ότι η προϋπολογισθείσα δαπάνη ανά μερίδα γεύματος είναι τρία ευρώ και δεκαπέντε λεπτά (3,15€), συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 13% (δυο ευρώ και εβδομήντα οκτώ λεπτά και…
- Price — Στη Διακήρηξη διευκρινίζεται ότι η προϋπολογισθείσα δαπάνη ανά μερίδα γεύματος είναι τρία ευρώ και δεκαπέντε λεπτά (3,15€), συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 13% (δυο ευρώ και εβδομήντα οκτώ λεπτά και…
- Price — Στη Διακήρηξη διευκρινίζεται ότι η προϋπολογισθείσα δαπάνη ανά μερίδα γεύματος είναι τρία ευρώ και δεκαπέντε λεπτά (3,15€), συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 13% (δυο ευρώ και εβδομήντα οκτώ λεπτά και…
Official publications
- TED · 00572933-2025 · 3 September 2025
- OJS · 168/2025 · 3 September 2025
Other tenders from ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΝΟΙΑΚΩΝ ΕΠΙΔΟΜΑΤΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
- 5/2026 ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ «ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ»
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ ΟΠΕΚΑ
- 7/2026 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑΣ
- Υπηρεσίες Συμβούλου Τεχνικής Υποστήριξης της επέκτασης λειτουργίας της υπηρεσίας «ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ»
- 3/2026 Π.Β-HELPDESK
- 13/2025
- ΑΝΑΘΕΣΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΟΠΕΚΑ
- 14/2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΥΒΕΡΝΟΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
- 13/2025
- σχολικά γεύματα