ΑΝΑΘΕΣΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΟΠΕΚΑ
Buyer: ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΝΟΙΑΚΩΝ ΕΠΙΔΟΜΑΤΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
- Published
- 11 July 2025
- Submission deadline
- 12 August 2025, 23:59
- Estimated value
- €725,806
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00453130-2025
- Reference
- e610974b-c9dc-4d31-81d8-5b8b894eef9f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64110000Servicios postales
Description
ΑΝΑΘΕΣΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΟΠΕΚΑ
Award criteria
- Quality — Το κριτήριο της κατακύρωσης του διαγωνισμού είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής.
Official publications
- TED · 00453130-2025 · 11 July 2025
- OJS · 131/2025 · 11 July 2025
Other tenders from ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΝΟΙΑΚΩΝ ΕΠΙΔΟΜΑΤΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
- 5/2026 ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ «ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ»
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ ΟΠΕΚΑ
- 7/2026 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑΣ
- Υπηρεσίες Συμβούλου Τεχνικής Υποστήριξης της επέκτασης λειτουργίας της υπηρεσίας «ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ»
- 3/2026 Π.Β-HELPDESK
- 13/2025
- ΑΝΑΘΕΣΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΟΠΕΚΑ
- 14/2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΥΒΕΡΝΟΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
- 13/2025
- σχολικά γεύματα