ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 11/2025
Buyer: ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΝΟΙΑΚΩΝ ΕΠΙΔΟΜΑΤΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
- Published
- 12 August 2025
- Submission deadline
- 29 September 2025, 23:59
- Estimated value
- €306,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00526696-2025
- Reference
- 8ae3b859-3fcb-474d-a226-6d8805b693e9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72224000Servicios de consultoría en gestión de proyectos
Description
Ανάθεση υπηρεσιών τεχνικού Συμβούλου του προγράμματος «Στέγαση & Εργασία για τους αστέγους»
Official publications
- TED · 00526696-2025 · 12 August 2025
- OJS · 153/2025 · 12 August 2025
Other tenders from ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΝΟΙΑΚΩΝ ΕΠΙΔΟΜΑΤΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
- 5/2026 ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ «ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ»
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ ΟΠΕΚΑ
- 7/2026 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑΣ
- Υπηρεσίες Συμβούλου Τεχνικής Υποστήριξης της επέκτασης λειτουργίας της υπηρεσίας «ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ»
- 3/2026 Π.Β-HELPDESK
- 13/2025
- ΑΝΑΘΕΣΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΟΠΕΚΑ
- 14/2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΥΒΕΡΝΟΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
- 13/2025
- σχολικά γεύματα