Προμήθεια «Υγρών καυσίμων και λιπαντικών για τρία (3) έτη από την υπογραφή της σύμβασης», Διακήρυξη 2/2024
Buyer: Δήμος Πυλαίας – Χορτιάτη
- Published
- 13 March 2024
- Submission deadline
- 12 April 2024, 15:00
- Estimated value
- €3,040,943
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00153371-2024
- Reference
- 4262bcff-f373-49c1-a4da-a8215e4d98d9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09134200Combustible para motores diésel
- 09132100Gasolina sin plomo
- 09135100Petróleo para calefacción
- 09211000Aceites lubricantes y agentes lubricantes
- 24957000Aditivos químicos
- 24951000Grasas y lubricantes
- 24951100Lubricantes
Description
Προμήθεια «Υγρών καυσίμων και λιπαντικών για τρία (3) έτη από την υπογραφή της σύμβασης» σύμφωνα με την Α.Π.433/08.01.2024 (ορθή επανάληψη 05.02.2024) Μελέτη της Διεύθυνσης Καθαριότητας-Περιβάλλοντος, συνολικό ποσό προϋπολογισμού 3.770.769,44€, καθαρή αξία 3.010.943,10€, ΦΠΑ 24% 722.626,34€, ποσό προαίρεσης 30.000,00€, ΦΠΑ 24% προαίρεσης 7.200,00€.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα Α | 09134200 Combustible para motores diésel | €1,875,000 |
| 2 | Τμήμα Β | 09132100 Gasolina sin plomo | €1,165,943 |
Award criteria
- Price — Το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) επί της εκάστοτε διαμορφούμενης μέσης τιμής χονδρικής πώλησης πετρελαίου κίνησης του Παρατηρητηρίου Τιμών Υγρών Καυσίμων του Υπουργείου Ανάπτυξης και…
- Price — Το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) επί της εκάστοτε διαμορφούμενης μέσης τιμής λιανικής πώλησης πετρελαίου θέρμανσης και βενζίνης αμόλυβδης του Παρατηρητηρίου Τιμών Υγρών Καυσίμων του…
Official publications
- TED · 00153371-2024 · 13 March 2024
- OJS · 52/2024 · 13 March 2024