ΤΜΗΜΑ 1Β και ΤΜΗΜΑ 2Β της δημόσιας σύμβασης υπηρεσιών με τίτλο: «Στατική φύλαξη Δημαρχείου – Πολιτιστικού, Νέου Αμαξοστασίου Πυλαίας – Πανοράματος και παρακολούθηση των κτιρίων του Δήμου μέσω καμερών και ενός (1) επανδρωμένου περιπολικού για χρονικό διάστημα είκοσι δύο (22) μηνών», Διακήρυξη 13/2026
Buyer: Δήμος Πυλαίας – Χορτιάτη
- Published
- 24 August 2026
- Submission deadline
- 21 September 2026, 15:00
- Estimated value
- €329,970
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00583782-2026
- Reference
- 799966d1-277b-410d-8b1b-89b2e8d2178a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσίας για την Στατική φύλαξη Δημαρχείου – Πολιτιστικού, Νέου Αμαξοστασίου Πυλαίας – Πανοράματος και παρακολούθηση των κτιρίων του Δήμου μέσω καμερών και ενός (1) επανδρωμένου περιπολικού για χρονικό διάστημα είκοσι δύο (22) μηνών, σύμφωνα με όσα αναλυτικά περιγράφονται στην Α.Π.27702/14.07.2026 (ορθή επανάληψη 23.07.2026) Μελέτη του αυτοτελούς Τμήματος Ανθρωπίνου Δυναμικού της Διεύθυνσης Διοικητικών Υπηρεσιών του Δήμου. Εκτιμώμενη αξία σύμβασης-Χρηματοδότηση: Συνολική εκτιμώμενη αξία σύμβασης (ΤΜΗΜΑ 1Β και ΤΜΗΜΑ 2Β): 329.969,99€ (αξία σύμβασης συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% 409.162,78€) ΤΜΗΜΑ 1Β: Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 166.105,41€ (αξία σύμβασης συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24%: 205.970,70€). ΤΜΗΜΑ 2Β: Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 163.864,58€ (αξία σύμβασης συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24%: 203.192,08€). Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται στα κάτωθι τμήματα: ΤΜΗΜΑ 1Β: «Στατική φύλαξη Δημαρχείου – Πολιτιστικού κτιρίου και παρακολούθηση των κτιρίων του Δήμου μέσω καμερών και ενός (1) επανδρωμένου περιπολικού» για είκοσι δύο (22) μήνες» εκτιμώμενης αξίας με Φ.Π.Α 24% 205.970,70€ ΤΜΗΜΑ 2Β…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1Β | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €166,105 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2Β | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €163,865 |
Award criteria
- Quality — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά: Βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας - τιμής για το σύνολο του προϋπολογισμού ανά Τμήμα της Μελέτης, όπως…
Official publications
- TED · 00583782-2026 · 24 August 2026
- OJS · 162/2026 · 24 August 2026