(ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ) Προμήθεια «Υγρών καυσίμων και λιπαντικών» για τον Δήμο και τα νομικά του πρόσωπα-Ομάδα Α: Είδη χονδρικής (πετρέλαιο κίνησης χονδρικής)
Buyer: Δήμος Πυλαίας – Χορτιάτη
- Published
- 29 April 2024
- Lots
- 1
- Notice number
- 00255453-2024
- Reference
- 13ea68b0-e8ca-4e27-97ed-f0f7a8dd0c57
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09134200Combustible para motores diésel
Description
Κατακύρωση της ομάδας Α (Είδη χονδρικής (πετρέλαιο κίνησης χονδρικής) με ποσοστό έκπτωσης 0,5% επί της προϋπολογισθείσας τιμής μονάδας 1,05€ της σχετικής μελέτης (σύνολο δαπάνης 1.295.428,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24%) σύμφωνα με την αριθ. 136/14.04.2022 ΑΟΕ. Η εν λόγω ομάδα αφορά μόνο τον Δήμο.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Ε.Κ.Ο. Α.Β.Ε.Ε. | €1,133,205 | — |
Official publications
- TED · 00255453-2024 · 29 April 2024
- OJS · 84/2024 · 29 April 2024