ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΕΙΔΩΝ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ, ΤΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ, ΤΩΝ Κ.Α.Π.Η. ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΥΤ. ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΙΟΙΚ. ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2025-2026-2027
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
- Published
- 23 May 2025
- Submission deadline
- 30 June 2025, 15:00
- Estimated value
- €316,943
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00335422-2025
- Reference
- bdc686ae-cd75-4b17-a62c-6fdaeb2023a8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Διευκρινίζεται ότι εκτός των τμημάτων που θα ανατεθούν μέσω της προκηρυχθήσας διαγωνιστικής διαδικασίας, υπάρχουν και τμήματα που έχουν υπολογιστεί στη συνολική εκτιμώμενη αξία του διαγωνισμού αλλά θα ανατεθούν με προσφυγή στην παρέκκλιση της παρ. 10 του άρθρου 6 του ν. 4412/2016, σύμφωνα με την εκτιμώμενη αξία εκάστου τμήματος. Τα τμήματα που θα ανατεθούν με προσφυγή στην παρέκκλιση, δεν περιγράφονται στο e-notice2 για πρακτικούς λόγους, αλλά περιγράφονται αναλυτικά στη σχετική Διακήρυξη.
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 15500000 Productos lácteos | €22,377 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos | €33,870 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 15800000 Productos alimenticios diversos | €80,088 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 15896000 Productos congelados | €30,576 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | €32,005 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 15411110 Aceite de oliva | €24,120 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 | 15110000 Carne | €32,800 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 | 15800000 Productos alimenticios diversos | €2,425 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9 | 15860000 Café, té y productos conexos | €6,000 |
Official publications
- TED · 00335422-2025 · 23 May 2025
- OJS · 99/2025 · 23 May 2025