El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Published
25 November 2025
Submission deadline
21 January 2026, 15:00
Estimated value
€220,920
Place of performance
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
Procedure
Open procedure
Notice number
00780482-2025
Reference
1174eb5b-2ad8-42dc-9d7c-96086a29b150
Official source
Official source

CPV codes

Description

«ΠΑΡΟΧΗ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗΣ, ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ, ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΔΕΣΠΟΤΩΝ ΖΩΩΝ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ 10/2025-12/2026 (ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 1,2,3,4 & ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΗ ΜΕ ΠΑΡΕΚΚΛΙΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 5,6,7 ) Διευκρινίζεται ότι πέραν των τμημάτων που θα ανατεθούν μέσω της προκηρυχθείσας διαγωνιστικής διαδικασίας, υπάρχουν και τμήματα που έχουν υπολογιστεί στη συνολική εκτιμώμενη αξία του διαγωνισμού αλλά θα ανατεθούν με προσφυγή στην παρέκκλιση της παρ. 10 του άρθρου 6 του ν. 4412/2016, σύμφωνα με την εκτιμώμενη αξία εκάστου τμήματος .

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ 1 Περισυλλογή αδέσποτων ζώων Δήμου Ωραιοκάστρου ΕΤΟΥΣ 2026
EL522
77400000 Servicios de parques zoológicos €39,630
2 ΤΜΗΜΑ 3 Φιλοξενία αδέσποτων ζώων Δήμου Ωραιοκάστρου ΕΤΟΥΣ 2026
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
85200000 Servicios de veterinaria €56,502
3 ΤΜΗΜΑ 2 Κτηνιατρικές υπηρεσίες Δήμου Ωραιοκάστρου ΕΤΟΥΣ 2026
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
85200000 Servicios de veterinaria €70,128
4 ΤΜΗΜΑ 4 Αξιολόγηση/εκπαίδευση αδέσποτων ζώων Δήμου Ωραιοκάστρου ΕΤΟΥΣ 2026
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
80512000 Servicios de adiestramiento de perros €11,400

Award criteria

Official publications