ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ «Μέσα Ατομικής Προστασίας για 2 έτη»
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
- Published
- 13 August 2024
- Submission deadline
- 23 September 2024, 23:59
- Estimated value
- €208,182
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00487527-2024
- Reference
- a2038292-44e2-403e-9c91-178a7e36b048
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18100000Ropa de trabajo, ropa de trabajo especial y accesorios
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Δημόσιου ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού, άνω των Κοινοτικών ορίων, για την ανάθεση της προμήθειας «Μέσων Ατομικής Προστασίας για 2 έτη»
Official publications
- TED · 00487527-2024 · 13 August 2024
- OJS · 157/2024 · 13 August 2024